Wywiad z marką CAROSELLO BOUTIQUE Natalia Żółtek

Z miłości do kobiecości.
Karuzela, na której kręci się styl, gracja, wdzięk i piękno, ale także siła, odwaga i pewność siebie to Carosello boutique.
Stawiamy na markę, jakość i najnowsze trendy. Elegancja jest ponadczasowa, a nasze kolekcje wydobywają to co najpiękniejsze.
Rozważna czy romantyczna, szalona i z pazurem?

Zapraszamy na wywiad z jednym z naszych wystawców oraz uczestnikiem wyjątkowych pokazów mody!

1. Pani marka Carosello Boutique Natalia Żółtek wystąpi 15 marca na 2 edycji WOW Fashion Select jako Wystawca, a także w Pokazie Mody podczas wydarzenia. Jestem ciekawa kiedy rozpoczęła się Pani przygoda z projektowaniem?

Jest mi niezmiernie miło, że mogę pokazać swoją najnowszą kolekcje na tym wielkim wydarzeniu w świecie mody. Przygodę z projektowaniem zaczęłam już w latach dziecięcych. Od zawsze interesowałam się modą. Tworzyłam piękne kreacje, łaczylam różne style, a moimi pierwszymi modelkami były lalki. Fakt iż teraz zajmuje się tym zawodowo i w pełni profesjonalnie sprawia mi nieocenioną radość.

2. Co jest dla Pani najważniejsze w projektowaniu?

Najważniejsze w projektowaniu dla mnie jest możliwość tworzenia pięknych niepowtarzalnych kolekcji, które spełniają najśmielsze oczekiwania moich wspaniałych klientek. Ogromne znaczenie przywiązuję nie tylko do idealnych krojow lecz także do jakości tkanin z których projektuję. Moje kolekcje przesycone są również pięknymi kolorami. Wiedza, iż to co robię sprawia ludziom radość daje mi ogromną satysfakcję, a uśmiech na twarzach moich klientek upewnia mnie w przekonaniu iż wybrałam odpowiednią ścieżkę.

3. Skąd czerpie Pani inspiracje?

Tak naprawdę inspirację czerpię z życia codziennego, z otaczających mnie rzeczy. Ale przede wszystkim inspirują mnie Kobiety pragnące wyróżniać się. Podczas tworzenia kolekcji stawiam na wygodę, pięknie barwy oraz unikalny styl.

4. Jakie kobiety są klientkami Pani marki?

Moimi klientkami przede wszystkim są Kobiety pewne siebie, odważne. Potrafiące się odnaleźć w codziennej modzie. Oczekujące najwyższej jakości materiałów, ceniące sobie swobodę, wygodę oraz oryginalny wygląd.

5. Otrzymała Pani tytuł Najlepszego Butiku w całym powiecie bielskim, - Butik roku 2019 – gratulacje! Czym wyróżnia się Pani butik, jakie aspekty zadecydowały o wygranej?

Bardzo dziękuję. Tak naprawdę, aby się dowiedzieć musiała by Pani zapytać moje Klientki, ponieważ to one głosowały. Duże znaczenie napewno miała obsługa , u nas jest na pierwszym miejscu, bardzo dbam o to, aby Panie w naszym salonie czuły się wyjątkowo. Kolejne dużą uwagę myślę że stanowiły produkty jakie są oferowane klientom, tutaj także nie mam zastrzeżeń ponieważ nasza kolekcja tworzona jest z jak najleprzych tkanin. Piękne sukienki i koszule tworzone są z tkanin jedwabnych najwyższej jakości a to tylko jeden z przykładów. Myślę że to głównie te dwa aspekty przyczyniły się do wygranej. Jestem bardzo dumna z tak wielkiego wyróżnienia i jeszcze raz dziękuję wszystkim swoim klientom.

6. Już za 3 tygodnie targi WOW Fashion, na których będzie można osobiście zobaczyć i nabyć Pani projekty. Jakie produkty będzie można zobaczyć na stoisku Pani marki?

Jestem pewna, że osoby uczestniczące w tym modowym wydarzeniu obok nas nie przejdą obojętnie. Będzie można zobaczyć i zakupić piękne sukienki oraz koszule wykonane z najbardziej szlachetnych tkanin jedwabnych. Będą przepiękne komplety dresowe idealne do szpilek jak i sportowego obuwia. Nie chcę zdradzać wszystkiego, myślę że warto przyjść i samemu zapoznać się z moją autorską kolekcją. To kolekcja elegancja, odważna, kolorowa i przede wszystkim bardzo kobieca.

Natalia Żółtek

Newsletter
Powiadomimy Cię o wszelkich nowościach związanych z WOW Fashion