WOW Fashion Select za nami. Takiego święta mody jeszcze nie było!

150 marek, 2700 odwiedzających i jeden dzień, by zobaczyć, jak bardzo rozwinęła się polska moda. Za nami WOW Fashion Select!

WOW Fashion Select w tym roku było wyjątkowo wyczekiwane. Dlaczego? Nie tylko ze względu na bogactwo święta mody, ale również przez czas pandemii, który wcześniej uniemożliwiał spotkanie całego środowiska polskiej mody. Podczas eventu odwiedzający mogli się cieszyć prezentacją projektów najbardziej znanych marek w Polsce. Każdy mógł podejść, porozmawiać z twórcami, a także zakupić najbardziej interesujące go projekty.

WOW Fashion Select – konkursy i pokazy

WOW Fashion Select to była jednak nie tylko okazja do zakupu, ale również do uczestnictwa w wydarzeniach towarzyszących. Wśród nich znalazł się Konkursowy Pokaz Mody, w którym wzięły udział takie marki, jak Cinderella, KUCA, Angelika Ożdżyńska, Jeanette, Faydash oraz Kovalowe. Pierwsze miejsce zajęła KUCA. Nagrodą publiczności cieszyła się z kolei Angelika Ożdżyńska.

Odwiedzający wydarzenie mogli zaznajomić się z najnowszymi kolekcjami projektantów. Podczas WOW Fashion Select odbyły się pokazy mody takich marek, jak Synthetic 100% Natural, Julia Kurowska, La Catrina, Vippi Design, By Your Side, Harmattanleathergoods Bags, Bianca Horne, Boho Wo, Patrycja Suchodolska, Lamita Organic, Previs, Bosa C. (Brązowy Partner wydarzenia), Bilquis (Srebrny Partner wydarzenia) i DK by Dorota Kuźnicka (Złoty Partner wydarzenia).

wow fashion

DLACZEGO UBRANIA OD PROJEKTANTÓW SĄ DROGIE?

Edukacja na WOW Fashion Select

Event ten to jednak nie tylko oglądanie mody i ukazanie tajników jej tworzenia, ale także warstwa edukacyjno-inspiracyjna. Każdy z uczestników mógł skorzystać z takich wydarzeń towarzyszących, jak panel dyskusyjny lifestyle „Sukces szyty na miarę – czyli siła kobiet w życiu”, w którym zostały poruszone najważniejsze aspekty z zakresu mody, stylizacji, urody, a przede wszystkim biznesu. Wzięły w nim udział Kovalowe, Elżbieta Grendecka, Patrycja Sawicka-Sikora i Ewa Chojnowska-Lesiak.

Ponadto, odbył się panel dyskusyjny VIP „Przepis na sukces w branży fashion”, a w nim w roli głównej byli Michał Starost, Dorota Kuźnicka, Serafin Andrzejak, Anna Długołęcka, Tomasz Schmidt, Patrycja Sikora-Sawicka i Zofia Kulewicz. Goście dyskutowali o trudnościach w osiąganiu sukcesu w branży i najważniejszych tematach związanych z biznesem w fashion.

Każdy ze zgromadzonych mógł wziąć również udział w Akademii Projektanta, czyli konferencji edukacyjnej skierowanej do młodych polskich projektantów, podczas której poruszone zostały najważniejsze aspekty zarządzania marką. Wykłady wygłosili najlepsi eksperci: Paulina Grajek, System Mody, Anna Lasik, Patrycja Sawicka-Sikora, Marianna Kupść i Katarzyna Madej.

fashion

Metamorfozy stylu na WOW Fashion Select

Przy każdej edycji WOW Fashion Select bardzo dużą popularnością cieszą się Metamorfozy Stylu. Każdy uczestnik wydarzenia mógł oddać się w ręce profesjonalistów i zmienić swój look. Wyjątkowe przemiany zawdzięczano Joannie Czajguckiej-Terleckiej, Anrice Koperskiej, Pauli Wrąbel i Dorocie Chyc.

Funkcjonowała również Strefa Beauty, w której można było skorzystać z bezpłatnych porad fryzjerskich, barberskich i makijażowych, wskazówek personal shopperów i informacji z zakresu medycyny estetycznej. Wzięły w niej udział najlepsze w Polsce marki: Marta Gąska Make Up, Mary Kay, Depil Concet oraz WS Lux.

wow fashion

WOW Fashion Select liczbowo

Podczas WOW Fashion Select swoje kolekcje pokazało 150 marek. Wydarzenie odwiedziło 2700 gości.

WOW Fashion Select nie byłoby takie samo gdyby nie partnerzy!

Event nie mógł odbyć się bez partnerów. Wśród nich byli Bosa C. (Brązowy Partner wydarzenia), Bilquis (Srebrny Partner wydarzenia) i DK by Dorota Kuźnicka (Złoty Partner wydarzenia). Ponadto WOW Fashion wsparli Restauracja Letnisko, Business Tigers Club, Certyfikacja Krajowa, WS LUX, Kuźnia Golfa, Depil Concept, Matra Gąska, Logistyka by Altmaster, VIA MODA, 500 Agencja Hostess i Modelek, Ivex.

Dziękujemy i do zobaczenia podczas kolejnej edycji WOW Fashion Select!

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Mademoiselle Coco

Moda w kratę. Burberry

Vera Wang. Każda kobieta chce się u niej ubierać

Sprawdź nas także na Facebooku!

WOW Fashion

WOW Fashion Team

Newsletter
Powiadomimy Cię o wszelkich nowościach związanych z WOW Fashion