Styl, klasa, pokazy i najlepsze projekty. WOW Fashion coraz bliżej

WOW Fashion jest inne niż wszystkie wydarzenia na polskiej scenie modowej. To kompilacja najlepszych projektów, najciekawszych pokazów, świeżego spojrzenia na modę i dyskusji, które otwierają na „nowe” w branży. Event odbędzie się 5 września na PGE Narodowym.

Ponad 160 wystawców i jeden dzień, podczas którego tematem numer jeden będzie polska (i nie tylko) moda. WOW Fashion to event pełen najciekawszych projektów, polskich i zagranicznych kreatorów fashion, wyjątkowych inspiracji i pokazów, których nie zapomni się na długi czas. To idealna okazja do spotkania z kluczowymi postaciami branży, zakupu projektów z najnowszych kolekcji i edukacji w zakresie fashion.

DLACZEGO UBRANIA OD PROJEKTANTÓW SĄ DROGIE?

WOW Fashion pełne pokazów mody

To, co jest centralnym punktem WOW Fashion to pokazy mody najlepszych krajowych marek. Odbędą się one w kilku blokach, nie zabraknie najciekawszych kreacji. Kogo kolekcje będzie można zobaczyć? Między innymi YOLO LOOK, BEZALE, SYNTHETIC, SKA SISTERS, ZOEE, MASH – FASHION FOR PASSION i PATRYCJI SUCHODOLSKIEJ. Punktem kulminacyjnym wydarzenia będzie pokaz specjalny marki DK BY DOROTA KUŹNICKA, czyli Złotego Sponsora eventu.

Wydarzenia towarzyszące WOW Fashion

To jednak nie wszystko! Odwiedzający będą mogli skorzystać z dedykowanych wydarzeń towarzyszących, które zgłębią ich wiedzę na temat świata mody. Wśród nich znalazły się:
- panel dyskusyjny „Sukces szyty na miarę – czyli siła kobiet w życiu”, który poprowadzą Kovalove, Elżbieta Grendecka, Patrycja Sawicka-Sikora, Marta Gąska i Ewa Chojnowska-Lesiak
- panel dyskusyjny VIP „Przepis na sukces w branży fashion”. W nim udział wezmą Dorota Kuźnicka, Serafin Andrzejak, Diligent, Anna Długołęcka, Lilina Pryma i Patrycja Sikora-Sawicka

Odbędzie się również rozdanie nagród prestiżowego konkursu WOW Fashion Awards, konkursy dla odwiedzających (do wygrania między innymi vouchery na zabiegi i indywidualne warsztaty) oraz Akademia Projektanta, czyli konferencja edukacyjna skierowana do młodych polskich projektantów oraz osób, które w przyszłości chcą założyć swoją markę modową. Podczas Akademii zostaną poruszone najważniejsze aspekty zarządzania marką.

Zmień się z WOW Fashion. Weź udział w metamorfozie i postaw na beauty

Wielką popularnością podczas poprzednich edycji WOW Fashion cieszyły się Metamorfozy. I tym razem nie mogło ich zabraknąć! Oddaj się w ręce profesjonalistów i zobacz, jak może zmienić się Twój styl. Zaskocz sama siebie nowym lookiem i zrób wrażenie na znajomych! Metamorfozy poprowadzą Joanna Czajgucka-Terlecka, Anrika Koperska, Paula Wrąbel oraz Gabriel Jackowski, czyli najwięksi eksperci w branży.

Uczestnicy będą mogli również skorzystać ze strefy beauty, w której odbywać się będą bezpłatne warsztaty i porady między innymi od Monat, Mary Kay, Magii Blondu czy Marty Gąski.

Tak bogatego wydarzenia w branży modowej jeszcze nie było. Już dziś dołącz do WOW Fashion. Widzimy się 5 września w Warszawie. Więcej informacji: targiwowfashion.pl

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Mademoiselle Coco

Moda w kratę. Burberry

Vera Wang. Każda kobieta chce się u niej ubierać

WOW Fashion Show, 5 września PGE Narodowy, Warszawa.

Sprawdź nas także na Facebooku!

WOW Fashion

Złotym Partnerem Targów jest Dorota Kuźnicka.

WOW Fashion Team

Newsletter
Powiadomimy Cię o wszelkich nowościach związanych z WOW Fashion