Ważna informacja dotycząca targów WOW Fashion Select

Z nieukrywanym żalem zawiadamiamy, że w związku z wprowadzeniem w Warszawie czerwonej strefy, zaplanowany na 15 listopada 2020 roku na PGE Narodowym WOW Fashion Select zostanie przełożony na 22 maja 2021r.

Jest to dla nas sytuacja trudna. Po raz kolejny branża modowa zostaje dotknięta przez niezależne od twórców trudności. Event, który miał być szansą na odwrócenie niekorzystnych trendów i zwiększenie dynamizmu rozwoju, musi zostać przełożony. Jako organizator nie mieliśmy na to wpływu. Jest to dla nas sytuacja wysoce niekomfortowa. Nie mogliśmy się doczekać wydarzenia, nad którym pracujemy codziennie od roku. Kolejne opóźnienie wiąże się dla nas nie tylko ze znacznymi trudnościami organizacyjnymi, ale również ze zwiększeniem nakładów finansowych, które przeznaczone będą na promocję wydarzenia w nowym terminie.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Państwu wiele zdrowia i spokoju. Mamy nadzieję, że zobaczymy się już wkrótce i będziemy mogli wspólnie zadbać o promocję marek zmieniających polskich rynek modowy!

Newsletter
Powiadomimy Cię o wszelkich nowościach związanych z WOW Fashion