Rozmowa z WarsawBE wystawcą na WOW Fashion

WarsawBE- czyli Warszawa wg Beaty i Eweliny jako metafora współczesnej Polki. Polki stylowej, świadomej, ceniącej jakość i stawiającej na klasę. Słowo dzianina kojarzy się z wygodą, ale na pewno nie ze stylem. A co jeśli da się połączyć wygodę i ponadczasowy styl?  Ubrania marki mają stanowić tło dla urody ich właścicielki. Ubierać, ale nie przebierać. WarsawBE inspiruje się trendami, nie chcąc za nimi ślepo podążać.

WOW Fashion: Kiedy rozpoczęła się Wasza przygoda z projektowaniem?

Beata: Swoje życie projektuję od urodzenia, a ubrania od niedawna (śmiech)

WOW Fashion:Do kogo kierujecie swoją markę?

Ewelina: Do kobiet świadomych siebie i swojego stylu, dla których ubranie ma być dodatkiem do ich stylu i osobowości.

WOW Fashion: Jaki macie plan na jej dalszy rozwój?

Beata: Z założenia chcemy pozyskać grono klientek, które docenią naszą jakość. Zamawiając nasze produkty będą wiedziały, że z każdym produktem otrzymują jakość sygnowaną naszą marką

WOW Fashion: Gdzie można znaleźć Wasze kolekcje?

Jesteśmy marką internetową, sprzedajemy obecnie nasze produkty tylko w Internecie poprzez naszą stronę. W przyszłości planujemy sprzedaż w sklepach stacjonarnych z polskimi brandami.

WOW Fashion: Skąd czerpiecie inspiracje?

Beata: Na studiach byłam na Erasmusie w Dusseldorfie. To miasto obaliło mój mit na temat Niemek. Na głównej ulicy handlowej Koenigsalle napatrzyłam się na piękne, zadbane kobiety ubrane z klasą, nie przebrane. Nie podążały przesadnie za panującymi trendami, a ich ubrania były ponadczasowe, doskonałej jakości. To był akurat okres wyprzedaży i byłam bardzo zaskoczona, że w sieciówkach nie ma tłumów(!).  Wtedy zrozumiałam, że można mieć w szafie milion ubrań, a można mieć niewiele, ale takich, które komponują się ze sobą i dzięki dodatkom tworzą spójną całość. Ostatnio byłam też w Tel Avivie i zakochałam się w stylu, jaki tam obowiązuje.

Ewelina: Według mnie Warszawa staje się powoli stolicą mody Europy Wschodniej- w pozytywnym znaczeniu. Kobiety z Warszawy pokazują innym kobietom z tego rejonu  jak można czerpać ze stylu Europejek, dodając do tego nutę naszego słowiańskiego charakteru.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WOW Fashion: Co w segmencie modowym jest teraz "modne", jak dostosowujesz się do ciągle zmieniających się trendów?

Ewelina: Obserwujemy trendy, ale nie chcemy ich wiernie naśladować.  Dla mnie trendem, który nigdy nie wyjdzie z mody jest naturalność i tzw. kolor "nude".

WOW Fashion: Jaką widzicie różnicę pomiędzy branżą modową w Polsce a za granicą?

Beata: W chwili obecnej obserwujemy modę na produkty "made in Poland".  coraz bardziej doceniamy limitowane edycje i oryginalne, polskie projekty. Zachód Europy już od dawna to docenia.

WOW Fashion: Czym jest dla Was udział w targach?

Ewelina: Będziemy miały możliwość bezpośredniego kontaktu z klientem, co jest dla nas bardzo ważne. Liczymy na to, że  klientki pokochają naszą jakość.

WOW Fashion: Nad czym obecnie pracujecie?

Beata: Pracujemy nad kolekcją BASIC z prawdziwą perłą w roli głównej. Mamy nadzieję, że na targach uda nam się już zaprezentować gotowy produkt

WOW Fashion: Co poradziłybyście osobom, które marzą o projektowaniu?

Marzenia są po to, żeby je spełniać.

...................

Dziękujemy za inspirującą rozmowę i zapraszamy wszystkich do bliższego zapoznania się z marką WarsawBE podczas targów.

...................
Targi WOW Fashion
1 września 2019
PGE Narodowy

Newsletter
Powiadomimy Cię o wszelkich nowościach związanych z WOW Fashion