TYGRYSY BIZNESU łączą siły z WOW Fashion

Do grona Patronów medialnych wydarzenia dołączają Tygrysy Biznesu – profesjonalny magazyn poświęcony nowoczesnym firmom i ludziom, którzy je tworzą, ich pasjom i sukcesom. Tygrysy Biznesu to wywiady z wyjątkowymi osobowościami świata biznesu, relacje z najważniejszych wydarzeń oraz artykuły eksperckie z zakresu promocji, marketingu i finansów. Ciekawa i aktualna wiedza, nowe trendy i kierunki rozwoju.

Redaktor Naczelny Magazynu Marcin Andrzejewski, założyciel i Prezes Klubu Business Tigers Club,  Dyrektor Programowy Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej, odpowiedzialny za certyfikację największych firm w Polsce, dołączył również do Jury Konkursu WOW Fashion Awards. Weźmie także udział w panelu dyskusyjnym, gdzie opowie o budowaniu wizerunku marki w kontekście marki PREMIUM.

Jako Partner Konkursu WOW Fashion Awards Tygrysy Biznesu ufundują także statuetkę dla Laureata I miejsca, którą wręczy Redaktor Naczelny.

Niezmiernie miło nam ogłosić, podczas Targów WOW Fashion na Scenie Głównej wydarzenia dzięki współpracy z Centralnym Biurem Certyfikacji Krajowej Partnerzy Premium Targów otrzymają Statuetki Polish Exclusive -najbardziej prestiżowe wyróżnienie 2019 roku. Profile naszych Laureatów – najlepszych przedsiębiorstw w Polsce pojawią się również na łamach magazynu.

"Ideą Programu Polish Exlusive jest nominacja, selekcja oraz promocja dynamicznych, nowoczesnych firm, których produkty i usługi spełniają najwyższe standardy jakości. Wybieramy produkty, które wyróżniają się luksusowym designem, łączą estetykę z funkcjonalnością, zapewniają komfort użytkowania i korzystają z zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Wyróżniamy usługi, które kompleksowo zaspakajają potrzeby najbardziej wymagających klientów, zapewniając pełną obsługę i profesjonalnie przeprowadzenie transakcji"- mówi  Dyrektor Programowy.

Marcin Andrzejewski to założyciel i Prezes Klubu Business Tigers Club,  Dyrektor Programowy Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej oraz Redaktor Naczelny Magazynu Tygrysy Biznesu. Jest odpowiedzialny za certyfikację największych firm w Polsce, organizator najbardziej ekskluzywnych Business Mixerow w kraju jak i prestiżowych koktajli biznesowych , podczas których bardzo często  promuje polskich projektantów organizując jako główne atrakcje wydarzeń pokazy mody. Weźmie także udział w panelu dyskusyjnym, gdzie opowie o budowaniu wizerunku marki w kontekście marki PREMIUM.

Zapraszamy na stoisko TYGRYSÓW podczas Targów WOW Fashion, gdzie będzie można uzyskać szereg porad m.in. jak zostać marką VIP.

Targi WOW Fashion
1 września 2019 r.
PGE Narodowy

Newsletter
Powiadomimy Cię o wszelkich nowościach związanych z WOW Fashion