Targi WOW Fashion - POMAGAMY!

1 września 2019 na PGE Narodowym odbędzie się święto mody! A to za sprawą targów WOW Fashion. Na największym obiekcie targowym w Polsce spotka się 100 najlepszych polskich projektantów, kreatorów mody z kategorii odzież, obuwie, torby, biżuteria oraz dodatki.

WOW Fashion powstało z potrzeby przestrzeni, której obecnie brakuje na polskim rynku - wydarzenia prestiżowego dla świadomego konsumenta, które zgromadzi mocno wyselekcjonowane marki, najlepszych polskich projektantów, a projektantom umożliwi dotarcie do szerszego grona odbiorców, pozyskanie nowych klientów, sprzedaż, a także promocję.

Poza strefą wystawienniczą na Targach WOW Fashion odbędzie się szereg atrakcji. W specjalnie wyznaczonej Strefie Beauty znajdą się eksperckie porady makijażystów z Mary Kay, a także fryzjerów oraz barberów z ION Hair Design, porady stylistki Anny Dobrzańskiej oraz personal shoppera Gabriela Jackowskiego - Stylovi. Odwiedzający targi będą mieli możliwość skorzystania z usług, oddania się w ręce profesjonalistów i odmiany swojego wizerunku. Dzięki współpracy z Fundacją OmeaLife Rak Piersi Nie Ogranicza, uczestniczki targów będą miały także możliwość bezpłatnego badania piersi. Profilaktyka przede wszystkim!

Ale Targi WOW Fashion to nie tylko moda, zdrowie i uroda, ale także STYL BYCIA. Nie pozostając obojętnymi na losy innych Targi WOW Fashion dołączają do akcji charytatywnej Banga vel Oda - zwierzyna w potrzebie!

Każdy może dołączyć do akcji i wesprzeć Bangę, podopieczną schroniska dla zwierząt Amstaff Team - Łódź. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska marki Capeia Design w Strefie Beauty i zakupu dowolnej biżuterii z kolekcji Czerwona nić. Cały dochód ze sprzedaży kolekcji autorstwa projektanta Władysław Kapeja zostanie przeznaczony dla Bangi. Do akcji dołączyło już wiele gwiazd m.in. Joanna Jabłczyńska, która jest Ambasadorem akcji.

Podziel się sercem, dołącz do akcji.

Fot. Anna Wesołowska Fotografia

..........
Targi WOW Fashion
1 września 2019 r.
PGE Narodowy

Newsletter
Powiadomimy Cię o wszelkich nowościach związanych z WOW Fashion