Styl księżnej Kate. Możesz ubrać się jak ona!

Duchess of Cambridge szybko podbiła serca nie tylko Brytyjczyków, ale i wszystkich fanów rodziny królewskiej. Styl księżnej Kate stał się wyznacznikiem współczesnej elegancji i wygody oraz znalazł wielu naśladowców.

Czym księżna Kate podbiła serca poddanych? Swoją naturalnością, bezpośredniością i tym, że jako jedna z niewielu przedstawicielek rodziny królewskiej wydaje się być „dostępna”. Nic dziwnego – jej historia to w końcu spełnienie marzeń o dziewczynie z sąsiedztwa, w której zakochał się następca tronu! Brytyjczycy uwielbiają ją nie tylko za charakter, ale również za styl, który podkreśla poprzez swoją garderobę. W przeciwieństwie do żony księcia Harrego, Megan Markle, księżna Kate nie boi się sięgać po rzeczy z niższej półki cenowej czy kilkakrotnie założyć to same ubranie podczas oficjalnych wizyt. Ukochana Williama kieruje się bowiem zasadą, że nie chce nadwyrężać budżetu poddanych kupując coraz to nowe stroje. Ostatnio pokazała się w kolczykach za… 25 zł złotych z Accessorize.

Styl księżnej Kate – klasyczny luz

styl księżnej Kate

Nawet podczas działań wynikających z pełnionej funkcji księżna stawia na wygodę. Pod koniec czerwca zaangażowała się w pomoc dziecięcym hospicjom. Razem z rodzicami chorych dzieci sadziła rośliny, które choć trochę mogły umilić pobyt najmłodszym w tym trudnym dla nich miejscu.

Tego dnia miała na sobie kwiecistą, fioletową szmizjerkę z dekoltem w serek i krótkim rękawem. Do tego założyła beżowe buty na słomkowej platformie, wiązane w kostce. W ten sposób połączyła wygodę z elegancją. Idealna kompilacja na lato!

Skromność podczas oficjalnych wizyt

styl księżnej Kate

Poddani uwielbiają styl księżnej także podczas oficjalnych wizyt. Jest wyjątkowo szczupła, więc może sobie pozwolić na niemalże każdy krój płaszczy. Kate upodobała sobie te dwurzędowe, militarne, które nosi w różnych kombinacjach kolorystycznych. Dwa najczęściej wybierane kolory to czarny i butelkowo zielony. Ten pierwszy z nich przypomina projekt Aeronautica Militare, a jego cena początkowa to około 2000 zł.

Letni szyk

styl księżnej Kate

Pamiętacie beżowe buty, które księżna użyła przy wcześniejszej stylizacji? Pojawiła się w nich również w połowie lipca na evencie wpierającym edukację dzieci. Tym razem na sobie miała długą czarną suknię w grochy. Podobne można znaleźć w obowiązujących ofertach między innymi Massimo Dutti!

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Branża modowa w czasie kryzysu

Sprawdź nas także na Facebooku!

WOW Fashion

WOW Fashion Team

Newsletter
Powiadomimy Cię o wszelkich nowościach związanych z WOW Fashion