Redaktor Naczelna Fashion Magazine w Jury konkursu

Konkurs WOW Fashion Awards to wydarzenie towarzyszące wrześniowym targom mody WOW Fashion na PGE Narodowy, gdzie w elitarnym otoczeniu wystawców - najlepszych polskich projektantów i kreatorów mody, oraz pasjonatów mody – konsumentów i gości odwiedzających targi uczestnicy konkursu zaprezentują swoje kolekcje w pokazie finałowym. Uczestnicy zostaną poddani surowej ocenie Jury, w składzie którego zasiądzie m.in. Marzena Michela Singh.

Marzena Michela Singh to redaktor naczelna oraz wydawca jednego z najstarszych tytułów modowych na polskim rynku wydawniczym – Fashion Magazine oraz serwisu fashionpost.pl.

Odpowiada za strategię rozwoju oraz linię wydawniczą magazynu i serwisu internetowego. Kieruje pracą redakcji od strony merytorycznej i artystycznej. Dzięki holistycznemu podejściu do zarządzania, konsekwentnie buduje silną grupę medialną działającą w obszarze fashion&lifestyle.

Zasiada w jury konkursów dla młodych projektantów m.in. Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru czy krakowskiej Szkole Artystycznego Projektowania Ubioru, a teraz także WOW Fashion Awards.

Przypominamy, że celem konkursu jest promocja młodych twórców, marek stawiających swoje pierwsze kroki na rynku mody w Polsce, nieodkrytych talentów wnoszących świeżość w kreowaniu ubioru, stawiających na oryginalność i indywidualność w swoich kolekcjach.

Otwarta formuła konkursu daje szanse na zaprezentowanie swoich prac w nieograniczony, nienarzucający określonego formatu sposób, pozwala na zgłaszanie do konkursu istniejących już kolekcji, które poddane zostaną ocenie zarówno w kontekście samej kreacji jak i koncepcji oraz spójności z DNA marki.

Udział w konkursie to możliwość zdobycia wyjątkowych nagród, m.in.: statuetki WOW Fashion Awards, pokazu Kolekcji w Pokazie Mody podczas 2 edycji Targów WOW Fashion, bloku zajęć na studiach podyplomowych w uczelni VIAMODA, publikacji kolekcji w portalach oraz magazynach branżowych i wiele innych.

Jeśli jesteś projektantem lub marzysz o tym aby nim zostać prześlij swoje zgłoszenie.
Wypełnij formularz i zawalcz o I miejsce. 

Targi WOW Fashion
1 września 2019
PGE Narodowy

Newsletter
Powiadomimy Cię o wszelkich nowościach związanych z WOW Fashion