Program
2019

Powrót do kultowego miejsca
na modowej mapie Warszawy!

Do targów pozostało
60
Dni
60
Godzin
60
Minut
60
Sekund
Akademia Projektanta
10:30 - 15:00

Innowacja na Targach WOW Fashion. Jedyne takie targi konsumenckie ze strefą edukacyjną. Akademia Projektanta organizowana w ramach Akademii WOW Fashion to konferencja edukacyjna skierowana do młodych polskich projektantów oraz osób, które w przyszłości chcą założyć swoją markę modową. Podczas Akademii zostaną poruszone najważniejsze aspekty zarządzania marką.

Dołącz do wydarzenia Targi WOW Fashion i sięgnij po solidną dawkę wiedzy i inspiracji.

Poniżej agenda wydarzenia.

10:30-11:00
Magda Brojewska
Jak Stworzyć Pokaz Mody
Doświadczony choreograf pokazów mody na całym świecie wyjaśni jak stworzyć profesjonalny pokaz mody. Opowie o organizacji najważniejszego z perspektywy każdego projektanta eventu.
11:00-11:45
Jerzy Osika
Trendy w Modzie na Jesień i Zimę 2019/20
Jerzy Osika z Promedia opowie jakie są trendy w modzie damskiej na Jesień i Zimę 2019/20 wg. światowej agencji trendów Fashion Snoops z Nowego Jorku. Z wykładu dowiemy się skąd się biorą trendy i kto je tworzy. Uzupełnieniem wykładu będzie udział prelegenta w panelu dyskusyjnym na Scenie Głównej.
11:45-12:30
Dominika J. Rostocka
Haute Decoration Osobistej Przestrzeni
Właścicielka pracowni projektowej DR oraz Galerii Sztuki Użytkowej Bagatelle w Warszawie powie nam czym jest Haute Decoration Osobistej Przestrzeni i jak ważne jest dla naszego komfortu życia.
12:30 - 13:00
Emilia Poszwa
Tribal Marketing
Emilia Poszwa z jednej z najbardziej doświadczonych agencji beauty&fashion w Polsce Platinium Cast opowie o strategii budowania marki. Odpowie na pytanie czy tribal marketing będzie przyszłością influencer marketingu.
13:00 - 13:30
Marcin Andrzejewski
Produkt PREMIUM Marka Luksusowa czym się charakteryzuje
13:30 - 14:00
Michał Lewandowski
Fashion e-commerce - jak zacząć, prowadzić i rozwijać sklep z modą online. Wyzwania i dobre praktyki.
Chief Commercial Officer w SAMITO, pomaga firmom z sektora e-commerce w doborze rozwiązań marketing automation, które widocznie zwiększą sprzedaż i pomogą rozwijać biznes. Na naszej konferencji podpowie jakie kompleksowe rozwiązania wybrać, aby zwiększyć sprzedaż w e-commerce w branży fashion.
14:00 - 14:30
Joanna Samborska
Fotografia Mody Elementem Budowania Wizerunku Marki
Właściwe wykorzystanie fotografii reklamowych staje się potężną kartą przetargową do sukcesu marki modowej. Mgr Joanna Samborska podpowie jak za pomocą obrazu skutecznie oddziaływać na odbiorcę.
14:30 - 15:00
Agata Brodzka
PR, Event czy Showroom jako Narzędzie Promocji Marek Fashion
PR, Event czy Showroom jako narzędzie promocji marek fashion. Managing Director Platinium Cast wskaże jakie narzędzia marketingowe wykorzystać do promocji brandu modowego.
Akademia Stylu
15:00 - 17:45

Dołącz do innowacyjnej Akademii WOW Fashion. Targi WOW Fashion to jedyne targi konsumenckie ze strefą edukacyjną. W ramach wydarzenia zapraszamy na Akademię Stylu konferencję edukacyjną skierowaną do  uczestników Targów WOW Fashion. Akademia Stylu porusza najważniejsze aspekty z zakresu mody, stylizacji, urody, a także diety.

Poniżej agenda wydarzenia.

15:00 -15:30
Dr Elżbieta Luty
Kwas hialuronowy i Twoje ciało- nowy trend czy wiedza
Przedstawiciel naszego partnera- marki Gelavis HA, Dr n. Elżbieta Luty jako ekspert w dziedzinie medycyny estetycznej podzieli się swoją wiedzą z zakresu medycyny estetycznej. Ekspert opowie nam o rodzajach kwasu hialuronowego i jego zastosowaniu w pielęgnacji skóry twarzy oraz ciała.
15:30-16:15
Everydayofficial
Take Care Everyday: WOW Woman
Kim jest kobieta "WOW"? Jest to kobieta coraz bardziej świadoma, zdająca sobie sprawę z tego, że aby osiągać sukcesy i prowadzić życie na wysokich obrotach trzeba dbać o siebie całościowo. Holistyczne podejście do życia pozwala być efektywną i bardziej skuteczną z uśmiechem na twarzy i bez stresu. 6 filarów WOW Woman: dieta, pielęgnacja, moda, aktywność, zdrowie uważność.
16:15 – 16:45
Urszula Kłyszewicz
Zabiegi medycyny estetycznej
Master trenerka i praktyk zabiegów w technologii Hi –Tech Plasma Ri (nieoperacyjny lifting twarzy i ciała) oraz PMU (makijażu permanentnego)opowie czym są zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego oraz o nieoperacyjnym liftingu twarzy i ciała.
16:45 – 17:15
Magda Foeller
Zdrowy Styl Życia Jest WOW
Zdrowy styl życia w ogromnym stopniu odpowiada za stan naszego zdrowia. Organizm, o który się dba poprzez dietę, ruch i odpoczynek, odwdzięcza się pięknym ciałem, gładką skórą, długim zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Dzięki warsztatom dowiemy się jakie są podstawowe zasady zdrowego trybu życia i co zrobić, aby nasze życie było WOW.
16:45 – 17:15
Paulina Ihnatowicz
Zdrowy Styl Życia Jest WOW
Zdrowy styl życia w ogromnym stopniu odpowiada za stan naszego zdrowia. Organizm, o który się dba poprzez dietę, ruch i odpoczynek, odwdzięcza się pięknym ciałem, gładką skórą, długim zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Dzięki warsztatom dowiemy się jakie są podstawowe zasady zdrowego trybu życia i co zrobić, aby nasze życie było WOW.
17:15 – 17:45
Izabela Jabłonowska
Styl - sztuka pięknego wizerunku
O tym czym jest styl, jak i gdzie go szukać, jak stworzyć ten własny niepowtarzalny sposób bycia i dlaczego jest on tak ważny dla naszego rozwoju osobistego opowie nasza stylistka Izabela Jabłonowska, autorka książki Styl - sztuka pięknego wizerunku
Pokaz mody

Na Targach WOW Fashion nie może zabraknąć najważniejszego czyli pokazów mody! Pokaz Mody odbędzie się w dwóch odsłonach. Na Scenie pojawią się finaliści konkursu WOW Fashion Awards jak również wyjątkowi polscy projektanci, którzy zaprezentują swoje aktualne kolekcje na sezon jesień-zima 2019/ 2020. Reżyserem pokazów będzie znana w branży Magda Brojewska.

W programie m.in:

 • Kolekcje polskich projektantów na sezon jesień-zima 2019/ 2020
 • Pokazy finałowe konkursu WOW Fashion Awards
 • Pełną listę Projektantów podamy już wkrótce
12:15 - 12:45
POKAZY FINAŁOWE WOW FASHION AWARDS
Pokaz kolekcji 5 finalistów konkursu WOW Fashion Awards: 🔸 Izabela Biskupska 🔸 Ewelina Kowal czyli Kovalowe 🔸 Edyta Czarnota czyli Czar.offashion 🔸 Alicja Tkaczyk 🔸 Magdalena Wilk-Dryło
14:00- 14:30
POKAZY MODY CZ. I
Najnowsze kolekcje polskich projektantów, m.in: 🔸 Lemoniade.pl - Srebrny Sponsor Targów 🔸 M&M Hats wraz z projektantem Konstantinem Miro 🔸 Sjofne 🔸 Monika Sałapat Design 🔸Martirosyan.
17:30 - 18:00
POKAZY MODY CZ. II
Zobaczycie niezwykłe odsłony najnowszych kolekcji polskich marek m.in: 🔸 Aleksandra Suska 🔸 Angelika Józefczyk 🔸 Everydayofficial 🔸 OTAKA Fashion 🔸 Lidia Kalita
Scena główna

Serce Targów WOW Fashion! Na Scenie Głównej odbędą się Pokazy Mody, rozstrzygnięcie konkursu WOW Fashion Awards oraz wręczenie nagród,  warsztaty motywacyjne, rozmowy z Gwiazdami i Gośćmi Specjalnymi i wiele innych atrakcji.

W programie m.in:

 • Kolekcje polskich projektantów na sezon jesień-zima 2019/ 2020
 • Pokazy finałowe oraz rozstrzygnięcie konkursu WOW Fashion Awards
 • Panel dyskusyjny, a w nim m.in. Joanna Jabłczyńska o prawie w modzie
 • Akcja charytatywna
 • Metamorfozy
12:00
Przywitanie Gości
12:15 - 12:45
Pokazy finałowe
Pokaz kolekcji 5 finalistów konkursu WOW Fashion Awards: Izabela Biskupska, Kovalowe, Edyta Czarnota czyli Czar.offashion, Alicja Tkaczyk, Magdalena Wilk-Dryło. Kolekcje zostaną poddane surowej ocenie naszego Jury, które wyłoni Zwycięzcę konkursu oraz przyzna Wyróżnienie.
14:00 - 14:30
Pokazy mody cz. I
Najnowsze kolekcje polskich projektantów, m.in: Lemoniade, M&M Hats, Sjofne, Monika Sałapat Design, Martirosyan.
15:30 - 16:30
Panel dyskusyjny
Podczas dyskusji nasi Goście poruszą wiele ważnych tematów takie jak prawo w modzie, podrabianie marek odzieżowych, kto kreuje trendy, jak zbudować markę PREMIUM, jak ją wypromować i wiele innych. Szczegółowa agenda poniżej.
16:30 - 17:00
Metamorfozy
Pokazy Metamorfoz uczestników targów ze stylistką Anną Dobrzańską oraz personal shopperem Gabrielem Jackowskim. Pokażemy jak dzięki naszym profesjonalistom zmienili się uczestnicy. Pokażemy Wam efekt WOW.
17:00 - 17:15
Finał konkursu
Nasze Jury oficjalnie ogłosi zwycięzców WOW Fashion Awards, oraz wręczy nagrody w 3 kategoriach: I miejsce, Wyróżnienie oraz Nagroda Publiczności. Finaliści otrzymają m.in. statuetki ufundowane przez Magazyn Tygrysy Biznesu.
17:15 - 17:30
Polish Exclusive
Partner naszego wydarzenia Polskie Biuro Certyfikacji Krajowej wręczy naszym gościom VIP, markom PREMIUM - statuetki Polish Exclusive- najbardziej prestiżowe wyróżnienie w Polsce 2019 roku.
17:30 - 18:00
Pokazy mody cz. II
Zobaczycie niezwykłe odsłony najnowszych kolekcji polskich marek m.in: Everydayofficial, Aleksandra Suska, Otaka Fashion, Angelika Józefczyk, Lidia Kalita.
19:00
Zakończenie
Podziękowanie za udział w wydarzeniu. Zaproszenie na kolejną edycję WOW Fashion.
Panel dyskusyjny
15:30 - 16:30

Panel Dyskusyjny jest uzupełnieniem konferencji edukacyjnej Akademia Projektanta organizowanej w ramach Akademii WOW Fashion. Nasi Goście Specjalni będą dyskutować na ważne tematy związane z branżą mody, takie jak: prawo w modzie, promocja, budowanie wizerunku czy sprzedaż marki w sieci.

Poniżej agenda wydarzenia.

Joanna Jabłczyńska -
O prawie w modzie
Joanna Jabłczyńska jako radca prawny poruszy tematykę prawa autorskiego oraz ochrony dóbr osobistych w modzie
Jerzy Osika
Kto kreuje trendy
Jerzy Osika, prelegent Akademii Projektanta wyjaśni kto kreuje trendy w modzie.
Marzena Michela Singh
Promocja marki
Redaktor Naczelna Fashion Magazine podpowie jakie kanały wykorzystać do promocji marek w branży fashion.
Marcin Andrzejewski   
Budowanie wizerunku marek  w kierunku Premium
Redaktor Naczelny Tygrysów Biznesu o budowaniu wizerunku marek w branży fashion, co zrobić aby stać się markę PREMIUM.
Marta Kaleta
Jak sprzedawać w sieci
Marta Kaleta z Domodi - największej platformy modowej w Polsce opowie jak wykorzystać sieć internetową w sprzedaży marek modowych.
Gabriel Jackowski
Influencer Marketing
Gabriel Jackowski model związany ze środowiskiem modowym opowie o korzyściach i zagrożeniach współpracy projektantów modowych z influencerami.
Dr Andrzej Ignaciuk
Moda na anti-aging
Jeden z najbardziej doświadczonych oraz cenionych specjalistów medycyny estetycznej w naszym kraju opowie o zabiegach anti-aging.
Dr Elżbieta Luty
Kwas hialuronowy -możliwości
Dr Elżbieta Luty, z GelaVis Ha opowie o innowacyjnej formule kwasu hialuronowego i jego możliwościach w urodzie i medycynie.
Lubomir Exner
Moda na anti-aging
Przedstawiciel GelaVis Ha opowie o innowacyjnej formule kwasu hialuronowego i jego możliwościach w urodzie i medycynie.
Patrycja Sawicka-Sikora
Budowanie wizerunku marki osobistej
PR-owiec z ponad 20-letnim doświadczeniem podzieli się z nami wiedzą o budowaniu marki osobistej.
Bogumiła Siedlecka-Goślicka
Moda dla osób niepełnosprawnych
Moda jest niej ważna choć trudna. Vlogerka znana jako Anioł na resorach udowadnia, że kobieta z niepełnosprawnością może być szczęśliwa, spełniona i bardzo aktywna.
Strefa Beauty

Dla uczestników przygotowaliśmy wiele dodatkowych atrakcji, które urozmaicą pobyt na Targach WOW Fashion. Strefa Beauty to eksperci na wyciągnięcie ręki mi.in. stylistka Anna Dobrzańska z domu handlowego Vitkac w roli personal shoppera, czy  ION Hair Design, który zadba o piękny wygląd kobiet oraz mężczyzn zadba.

W Strefie Beauty znajdziesz:

 • Bezpłatne porady fryzjerskie i barberskie od ION Hair Design
 • Eksperckie porady makijażowe
 • Porady stylistki i personal shopping z Anną Dobrzańską
 • Metamorfozy uczestniczek targów ze stylistką mody
 • Baza ciekawostek, porad i wskazówek jak dbać o paznokcie
 • Nowości z zakresu medycyny estetycznej
ION Hair Design
Strefa Fryzjera i Barbera
W Strefie Beauty czeka na Was profesjonalna obsługa naszego Partnera ION Hair Design, który zaopiekuje się Wami na swoim profesjonalnym stoisku. Będzie można skorzystać zarówno z usług fryzjerskich i barberskich jak i szeregu porad. Zapraszamy w imieniu naszego Partnera.
Mary Kay
Strefa Makijażu
Mary Kay to ponad 55 lat tradycji, 250+ produktów kosmetycznych w ofercie, blisko 40 krajów, 15 lat działalności na polskim rynku, oraz… miliony zadowolonych kobiet na całym świecie. Dołącz do nich w Strefie Beauty! Czekają na Ciebie eksperckie porady i profesjonalny makeup, który odmieni Twoje oblicze. Przekonaj się na własnej skórze.
Ilona Brzozowska
Metamorfozy i Personal Shopping
Zapraszamy na Metamorfozy z naszą stylistką Iloną Brzozowską. Zgłoś się już teraz, a podczas targów nasza stylistka odmieni Cię nie do poznania. Nie musisz zmieniać się od razu! Możesz poprosić stylistkę o porady w kwestii doboru stroju na szczególną okazję lub stworzenia swojego niepowtarzalnego stylu.
Gabriel Jackowski
Metamorfozy i Personal Shopping
Panie zabierzcie swoich facetów. Panowie Wy też możecie odmienić swój wizerunek. Zapraszamy na Metamorfozy. Zgłoś się już teraz, a podczas targów model i personal shopper Gabriel Jackowski odmieni Cię nie do poznania Podpowie także jak wybrać strój na szczególną okazję lub stworzyć swój niepowtarzalny styl. Zapraszamy do Strefy Beauty.
Tylko u nas

WOW Fashion to idealna okazja spotkania się z kluczowymi nazwiskami branży fashion.

Targi dają możliwość zaprezentowania oraz zakupu najnowszych kolekcji polskich projektantów.

Poza strefą wystawienniczą na Uczestników czeka szereg wydarzeń towarzyszących,

zarówno rozrywkowych jak i edukacyjnych.

 

Na Targach WOW Fashion znajdziesz:

100 polskich projektantów

Strefę VIP, a  w niej marki PREMIUM

Pokazy mody najnowszych kolekcji

Akcję Metamorfoza 

Strefę Beauty

Akcję Charytatywną

Akademię WOW Fashion

Rozstrzygnięcie prestiżowego konkursu WOW Fashion Awards

 Rozdanie statuetek Polish Exclusive 2019

i wiele innych

 

Kup bilet

Dołącz do najbardziej prestiżowego wydarzenia w mieście.

Do zobaczenia 1 września 2019 r. na PGE Narodowym.

 

Zainteresował Cię PROGRAM naszych targów?

Newsletter
Powiadomimy Cię o wszelkich nowościach związanych z WOW Fashion