Program
2020

Powrót do kultowego miejsca
na modowej mapie Warszawy!

Do targów pozostało
60
Dni
60
Godzin
60
Minut
60
Sekund
Konkursowy pokaz mody
10:30 - 10:50

WIELKI FINAŁ podczas Targów WOW Fashion Select
Finaliści przedstawią swoje kolekcje w Pokazie Mody na Scenie Głównej targów. Jury wybierze najlepsze marki oraz ogłosi wynik głosowania publiczności.

 

WOW Fashion Awards
więcej... ukryj...
Panel dyskusyjny Lifestyle ,,Sukces szyty na miarę- czyli siła kobiet w życiu"
11:00 - 11:30

Panel Dyskusyjny ,, Sukces szyty na miarę- czyli siła kobiet w życiu", jest uzupełnieniem konferencji edukacyjnej Akademia Projektanta organizowanej w ramach Akademii WOW Fashion. Nasi Goście Specjalni będą dyskutować i poruszać  ważne tematy związane z branżą mody, a także sposobach i trudnościach w osiąganiu sukcesu w branży.

Kovalove
Marka KOVALOWE istnieje od 2 maja 2018 roku. Skierowana jest do kobiet. szukających oryginalnych i nietuzinkowych strojów. Kolekcja "New Romantic" to współczesny obraz lat 80-tych, ukazanych w nowoczesnym wydaniu poprzez zastosowanie innowacyjnych technik plisowania oraz niebanalnej konstrukcji. W poszczególnych projektach plisowania umieszczone są w formie detalu wzbogacające sylwetkę. Kolekcję uzupełniają skórzane, szerokie pasy wykonane według autorskich projektów.
więcej... ukryj...
Olga Kozierowska
Trener biznesu, dziennikarka, mentorka, ekspertka od życiowych zmian. Współzałożycielka Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką. Od ponad 10 lat wspiera rozwój zawodowy i osobisty kobiet w Polsce. Absolwentka University of Plymouth i Amsterdam School of Business. Do 2009 roku związana z międzynarodowymi korporacjami KLM, Unilever, DPD i GeoPost. Piastowała stanowiska menedżerskie, w tym regionalne, odpowiadając za Marketing i Komunikację w 14 krajach regionu CSEE. Certyfikowany trener metody Points of You® Prowadzi autorskie audycje na antenie radia Chilli Zet. Felietonistka, autorka trzech książek, audiobooka „21 Dni Przebudzenie” oraz cyklu „Update” na audioteka.pl. Wcześniej związana z TVN24 i TVP2. Od lat szkoli kobiety bazując na praktycznej wiedzy, badaniach w zakresie identyfikacji potrzeb rozwojowych kobiet w Polsce i na świecie oraz doświadczeniach własnych. Inicjatorka ogólnopolskiego konkursu Bizneswoman Roku. Pomysłodawczyni aplikacji mobilnej MyOla i programu Sukces TO JA aktywizującego zawodowo kobiety. Współtwórczyni klubu Champions of Change działającego na rzecz rozwoju i wdrażania polityki diversity&inclusion w największych firmach w Polsce. Laureatka wielu prestiżowych nagród. W 2014 roku trafiła do grona 25 liderów Polski na przyszłe 25 lat, a w 2018 otrzymała prestiżową nagrodę Women’s Tertiary European Award.
więcej... ukryj...
Marcin Andrzejewski   
Redaktor Naczelny Tygrysów Biznesu o budowaniu wizerunku marek w branży fashion, co zrobić aby stać się markę PREMIUM.
więcej... ukryj...
Elżbieta Grendecka
Od ponad 10 lat baczny obserwator polskiego środowiska golfowego i popularyzator golfa, współwłaściciel marki obiektu golfowego Kuźnia Golfa w Warszawie, z wykształcenia - filozof, w wolnych chwilach - dziennikarz m.in. Magazyn Tygrysy Biznesu i Magazyn Golf & Roll, pasjonat historii golfa w Polsce (autor przygotowywanej obszernej monografii albumowej: historia do 1945 r.), współzałożyciel Muzeum Historii Golfa w Polsce - muzeum w organizacji. Członek: Business Tigers Club, Polskiego Towarzystwa Hickory Golfa oraz Polskiego Stowarzyszenia Golfa Kobiet.
więcej... ukryj...
Ilona Adamska
Wydawca i redaktor naczelna magazynu Imperium Kobiet i Law Business Quality. Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet. Właścicielka Agencji Wydawniczo-Promocyjnej I.D.MEDIA oraz agencji Public Relations. Autorka i wydawca 13 książek, 5 portali lifestylowych oraz bloga. Zdobywczyni wielu nagród i wyróżnień, m.in. statuetki "Businesswoman Roku 2017" przyznawanej przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej oraz statuetki FIRMA ROKU 2019 dla wydawnictwa I.D.MEDIA. Organizatorka głośnych i cenionych plebiscytów LWICE BIZNESU oraz DIAMENTY KOBIECEGO BIZNESU. Modelka, twarz kilku marek kosmetycznych i odzieżowych. Prywatnie zakochana w górach, podróżach i swojej suczce Soni.
więcej... ukryj...
Patrycja Sawicka-Sikora
psycholog i PR manager z ponad 20-letnim doświadczeniem. W ramach agencji PRIMOLOKO, którą zarządza od wielu lat, pracuje nad wizerunkiem korporacji, firm czy organizacji z różnych branż, budując ich rozpoznawalność. Na swoim koncie ma nominacje do najważniejszej, branżowej nagrody w dziedzinie public relations – Złotych Spinaczy. Pracowała dla takich projektów modowych jak: TOMASZ OSSOLIŃSKI, TOMAOTOMO, LIDIA KALITA, JOANNA KLIMAS, BOHOBOCO, czy LOFT37. W swoich działaniach często korzysta z metody Points of You® uwielbianej przez najbardziej kreatywne organizacje na świecie takie jak Google, Cirque du Soleil, PIXAR, IKEA, TEVA etc. Ambasadorka ogólnopolskiego programu Sukces TO JA. Jej życiowym „WHY” jest zwiększania ZAANGAŻOW ANIA w życie i pracę.
więcej... ukryj...
Pokaz mody
14:30 - 14:50

Na Targach WOW Fashion Select  nie może zabraknąć najważniejszego czyli pokazów mody!
Pokazy Mody odbędą się w kilku odsłonach.

Vippi Design
Wyjątkowe wzornictwo, soczystość barw i dodatków, a także niebywała umiejętność łączenia tych wszystkich elementów sprawia, że obok marki Vippi Design trudno jest przejść obojętnie. Wysoka jakość materiałów i dbałość o bezpieczeństwo to podstawa ideologii marki Vippi Design. Każda rzecz uszyta jest z najlepszej jakości certyfikowanych tkanin, które nie tylko cieszą oko, ale także pozwalają na pełen komfort ruchów i zapewniają naszym klientom 100% wygody i bezpieczeństwa. Nad wszystkim czuwa projektantka Katarzyna Gałaj, która osobiście w swoim atelier opracowuje każdy model i wzór.
więcej... ukryj...
Karolina Małaczek
więcej... ukryj...
Sjofne
Sjofne to marka o rozpoznawalnym stylu…elegancka i wyrafinowana. Przeznaczona dla kobiet, które pragną czuć się atrakcyjnie i wyjątkowo, które cenią estetykę i wygodę. Bogaty wybór modeli - szytych w limitowanych seriach… pozwala zadowolić oczekiwania klientów, którzy poszukują niepowtarzalnych wzorów. ....szukając nowych inspiracji, pamięta o zmysłowej naturze człowieka... stąd szlachetne materiały,delikatne koronki i gustowne zdobienia sprawiają, że Sjofne jest seksowna i intrygująca. W kolekcjach tej marki można stworzyć całodzienny wizerunek : od ubrań dziennych przez wieczorowe do nocnych ... dzięki temu grono miłośniczek oryginalnego stylu Sjofne stale rośnie!
więcej... ukryj...
Pikiel
Mrok to nowa światłość! Pikiel to marka odzieży, która przesuwa granice popularnej mody. Łączy w sobie współczesną konstrukcję mody japońskiej z zuchwałością Grunge. W kolekcji stosujemy głównie monochromatyczną kolorystykę, chcącą podkreślić przestrzenną konstrukcję, która buduje sylwetkę od nowa, według innego porządku. Zespojono tu pozornie sprzeczne cechy, luz i niecodzienną elegancję. Nasze projekty mają swój unikalny urok, są wykonane z ogromną starannością i dbałością o każdy najmniejszy szczegół. Zanurz się z nami w miękkim mroku i przeżyj coś wyjątkowego!
więcej... ukryj...
Rak'n'rollowy pokaz Mody
12:30 - 12:50

Pragniemy ogłosić, iż podczas Targów Wow Fashion Select na scenie głównej odbędzie się wyjątkowy i niepowtarzalny Rak'n'Rollowy pokaz mody na rzecz Fundacji Rak'n'Roll.
Wezmą w nim udział podopieczne fundacji Rak’n’Roll, które swoim pięknem, energią i siłą rozświetlą wybieg! Modelki wystąpią w przepięknych kreacjach przygotowanych przez polskich projektantów.

Fundacja Rak'n'Roll zmienia schematy myślenia o chorobie nowotworowej i działa na rzecz poprawy jakości życia chorych na raka. Od 10 lat pomaga godnie przechodzić przez raka, żyć dobrze i z radością. Tworzy programy, które są odpowiedzią na luki w systemie, a dotyczą potrzeb chorych i ich bliskich. Mówi o raku rzeczowo i odważnie, przełamuje tabu, uświadamia, a przede wszystkim - daje energię do przejścia przez chorobę.

Panel dyskusyjny VIP ,,Przepis na sukces w branży Fashion"
13:00 - 13:30

Targi WOW Fashion Select  to jedyne targi konsumenckie ze strefą edukacyjną. W ramach wydarzenia zapraszamy na Panel Dyskusyjny VIP „Przepis na sukces w branży Fashion",  skierowany do wszystkich  uczestników Targów WOW Fashion Select . Zostaną  poruszone najważniejsze aspekty z zakresu mody, stylizacji, urody, a przede wszystkim biznesu.

Serafin Andrzejak
Karierę w modzie rozpoczął po ukończeniu łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. Od najmłodszych lat interesował się tematami związanymi z modą. Obsługuje minimalizm i proste, jasne formy. Jego praca charakteryzuje się skupieniem na tworzeniu nowej linii na bazie tradycyjnej formy. W swoich pracach łączy klasyczną elegancję z charakterystyczną czernią, która stała się jego znakiem rozpoznawczym. Brał udział w kilku konkursach dla młodych projektantów. Jest laureatem piątej edycji Fashion Designer Awards, gdzie swoją pierwszą kolekcją zdobył główną nagrodę i możliwość doskonalenia swojego rzemiosła w Danii pod nadzorem Anne Sophie Madsen. Pracował nad programem Top Model oraz w prasie modowej, między innymi w dwutygodniku Gala i miesięcznikiem In Style. Był konkurentem w pierwszej polskiej edycji pokazu mody Project Runaway, gdzie jego projekty uzyskały aprobatę światowej supermodelki Anji Rubik.
więcej... ukryj...
Magdalena Szaniawska
[WAW]Fashion PR & SALES AGENCY to pierwsza, niezależna agencja sprzedażowo-PR’owa w Polsce o międzynarodowym zasięgu. Pracujemy nad dystrybucją marek zagranicznych oraz polskich lokując je w sieciach mono oraz multibrandowych. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w branży i znajomości rynku modowego, prowadzimy działania w obszarach PR, product placement, sprzedaży, consultingu i budowania strategii marki. Pracujemy na zasadach wyłączności na rynek polski, czeski i słowacki z markami znajdującymi się w naszym portfolio, m.in. Karl Lagerfeld, Mos Mosh, Twist&Tango, For Love&Lemons, Elina Linardaki, INCH2 oraz jedenastu dziecięcych marek premium m.in. Chloé, Givenchy, BOSS, Zadig & Voltaire czy Karl Lagerfeld Kids. Nasz Showroom na stałe prowadzi działania z obszaru Public Relations dla marek modowych promując produkty naszych klientów przez współpracę ze stylistami, prasą i blogosferą.
więcej... ukryj...
Agnieszka Przybylska
[WAW]Fashion PR & SALES AGENCY to pierwsza, niezależna agencja sprzedażowo-PR’owa w Polsce o międzynarodowym zasięgu. Pracujemy nad dystrybucją marek zagranicznych oraz polskich lokując je w sieciach mono oraz multibrandowych. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w branży i znajomości rynku modowego, prowadzimy działania w obszarach PR, product placement, sprzedaży, consultingu i budowania strategii marki. Pracujemy na zasadach wyłączności na rynek polski, czeski i słowacki z markami znajdującymi się w naszym portfolio, m.in. Karl Lagerfeld, Mos Mosh, Twist&Tango, For Love&Lemons, Elina Linardaki, INCH2 oraz jedenastu dziecięcych marek premium m.in. Chloé, Givenchy, BOSS, Zadig & Voltaire czy Karl Lagerfeld Kids. Nasz Showroom na stałe prowadzi działania z obszaru Public Relations dla marek modowych promując produkty naszych klientów przez współpracę ze stylistami, prasą i blogosferą.
więcej... ukryj...
Dorota Kuźnicka
Projektuję w duchu credo marki „podbijaj świat w wygodnych butach”. Jestem tegoroczną laureatka Gali Dobrego Stylu organizowanej przez Klub Integracji Europejskiej jako Ambasador Akademii Dobrego Stylu i Osobistość Elite Club Monaco. Marka DK doceniona została za jakość, styl i klasę tytułem Lidera Ekskluzywnego Obuwia i Torebek 2019 organizowanego przez magazyn Businesswoman&Life oraz wyróżnienia marki VIP 2019.
więcej... ukryj...
DILIGENT
Kolor, niebanalny fason i odwaga projektowa, to połączenie, które opisuje stylistykę marki DILIGENT, za którą od 2015 roku stoi duet Szymon Mrózek i Marta Pospieszna. Diligent, to przede wszystkim kobiece formy, osadzone na pograniczu pojęć determinujących stylistykę współczesnego „luksusu”, zainspirowane modą ulicy kosmopolitycznych miast, współczesną sztuką oraz naturą. W portfolio marki znajduje się również linia męska, która często determinuje elementy mody kobiecej. Męskie projekty, są jedynie dopełnieniem, występują w ofercie Made to Measure. Na sezon 2020, Diligent wprowadza premierę swojej nowej lini UNIFORM, której estetyka będzie połączeniem mody codziennej w stylu ready-to-wear z elementami charakterystycznymi-awangardowymi. Projektanci, realizują limitowane kolekcje, które dzięki swojej konceptualnej, artystycznej formie, zwracając uwagę na jednostkę, poszukującą w modzie indywidualizmu i silniejszego wyrazu.
więcej... ukryj...
Liliana Pryma
Liliana Pryma, współczesna projektantka odzieży damskiej, założyła swoją markę Lilian Prym w 2010 roku w Londynie. Od samego początku ustanowiła silną i intensywną wizualnie estetykę, tworząc graficzne, ostre jak brzytwa sylwetki pełne skomplikowanych struktur eksperymentalnych i innowacyjnych materiałów. Czerpiąc inspirację z awangardowej architektury i mechanizmów przemysłowych, projektantka skupia się na innowacyjnych technikach zdobienia 3D i manipulacji strukturą tkanin. „Chciałbym zakwestionować granice kontrastów, organiczne kontra roboty, wrażliwe na radykalność, tworząc utwór, który jest jednocześnie ostry i eteryczny” Ta wyjątkowa perspektywa zyskała ostatnio uznanie Lilian Prym jako rozwijającej się, przyszłościowej marki.
więcej... ukryj...
Pokaz mody Polskich Projektantów
12:00 - 12:20

Na Targach WOW Fashion Select  nie może zabraknąć najważniejszego czyli pokazów mody!
Pokazy Mody odbędą się w kilku odsłonach.

 

YOLO LOOK
YOLO LOOK to nowa, polska marka, chociaż ich korzenie sięgają daleko wstecz. Powstała z miłości do mody, ponieważ moda pasjonuje ich od pokoleń. Projekty cechuje elegancja wymieszana z nutką nonszalancji, minimalizm przeplatany ze zmysłowością. Tworzone z zamiłowania do dobrego smaku i stylu. Piękno kobiecego stroju w ujęciu matki to często wyrafinowane, oryginalne, a jednocześnie subtelne formy. Przy ich tworzeniu najważniejsza jest jakość, doskonała konstrukcja i wygoda ubrania.
więcej... ukryj...
Previs Couture
Kreacjach, które szczycą się autorskim wzorem tkanin oraz jakością premium sztuki krawiectwa przekazywanej z pokolenia na pokolenie. PRÉVIS przede wszystkim to unikalne zastrzeżone wzory projektu takie jak „bicie serca„ i „nić PRÉVIS” pojawiające się w aktualnych kolekcjach na rok 2019/2020. Tworzone są w jednej z dwóch naszych własnych pracowni krawieckich w Warszawie. Misja marki to „ kąpanie w luksusie„ kobiet oraz mężczyzn o silnym charakterze.
więcej... ukryj...
BezAle
BezAle to nowoczesna polska marka modowa, która powstała z prawdziwej pasji do tworzenia przez zgrany duet: mamę i córkę.
więcej... ukryj...
Synthetic
Synthetic 100% natural to czyste i surowe poszukiwania minimalistycznej geometrii ubrań. Uniseksowe produkcje skupiają się na wyróżnieniu niepowtarzalnego charakteru użytkownika. Świadome projektowanie wyrazistej, tekstylnej bryły to zwycięstwo formy nad płciową atrakcyjnością. Monochromatyczność oparta głównie o czerń sprawia, że ubrania w klarowny i szlachetny sposób podkreślają unikatową osobowość człowieka. Nieszablonowe, eleganckie i awangardowo wygodne projekty mają na celu stworzenie nowego rodzaju miejskiej odzieży, której atrakcyjność podbija jeszcze fakt produkcji w małych, czasami wręcz elitarnych seriach. Synthetic 100% natural to Katarzyna Łozicka Matkowska, serce i umysł tej marki, która w oryginalny sposób połączyła artystyczne, malarskie wykształcenie z wieloletnim doświadczeniem w branży odzieżowej. Synthetic 100% natural to również dbałość o jak najwyższą jakość materiałów jak i sprawiedliwe zasady ludzkiej współpracy. Wszystkie ubrania i dodatki wykonywane są lokalnie, z najwyższym poszanowaniem etyki pracy i środowiska naturalnego.
więcej... ukryj...
Ska Sisters
SKA to młoda, autorska marka, stale poszukująca ciekawych pomysłów i otwarta na różne formy działania. Patrzymy na modę nietuzinkowo i celujemy w klienta wymagającego, który chce się wyróżniać, ale także aspirujemy do tego, aby wpływać na wygląd zwykłych ludzi mijanych na co dzień na ulicy. Nasze ubrania projektujemy z pasją i otwartością na odrobinę ekstrawagancji, ale tak, by były jednocześnie komfortowe i chętnie noszone przez kobiety na co dzień. Szyjemy z tkanin wysokiej jakości, przykładając dużą wagę do piękna i staranności wykończenia produktów.
więcej... ukryj...
Metamorfozy stylu
15:00 - 15:20

Goście targów oddadzą się w ręce profesjonalistów, którzy spośród projektów zaprezentowanych przez wystawców stworzą niezapomniane kreacje, które odmienią naszych odwiedzających.

Joanna Czajgucka-Terlecka
Stylistka i projektantka. Finalistka programu Stylowy Projekt TVN i TVN Style. Z wykształcenia Filolog Niderlandzki, absolwentka Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru oraz Poznańskiej Szkoły Konstrukcji Ubioru. Kreatywna dusza wciąż dążąca do poszerzania swoich horyzontów. Zarówno w stylizacjach i projektach stosuje grę proporcji, faktur i wzorów, jednocześnie wciąż pozostając w sferze kobiecości.
więcej... ukryj...
Anrika Koperska
więcej... ukryj...
Rozdanie WOW Fashion Awards
16:00 - 16:10

Prestiżowy konkurs, którego celem jest wyłonienie młodych, nieodkrytych talentów, stawiających pierwsze kroki w branży modowej.

W Jury konkursowym zasiadają najlepsi eksperci z branży fashion. Pojawią się między innymi: Agnieszka Maciejak, Marcin Andrzejewski , Marzena Michela Sighn, Serafin Andrzejczak , eksperci ze szkoły ViaModa, agencja WAW Fashion.

Zwycięstwo w konkursie to promocja swojej marki, dotarcie do nowych odbiorców i potencjalnych kupców. Do wygrania są również fantastyczne nagrody takie jak: 1 dzień przeznaczony na sesje zdjęciową w Kuźnia Golfa, warsztaty w agencji WAW Fashion oraz ViaModa , Karta Podarunkowa do salonów Reserved oraz zestaw gadżetów LPP , statuetka WOW Fashion Awards 2020, Pokaz mody podczas wydarzenia oraz wiele więcej.

Więcej informacji: kliknij tutaj.

Patronem konkursu została firma LPP.

Pokaz mody Dorota Kuźnicka
16:15 - 16:40

Na Targach WOW Fashion Select  nie może zabraknąć najważniejszego czyli pokazów mody!
Pokazy Mody odbędą się w kilku odsłonach.

Podczas targów WOW Fashion Select swoją kolecję zaprezentuje Złoty Sponsor wydarzenia DK by Dorota Kuźnicka.

DK by Dorota Kuźnicka
Markę DK by Dorota Kuźnicka stworzona została dla kobiet nowoczesnych, niezależnych i wymagających. Buty sygnowane logo DK powinny trafić w gusta klientek, które cenią klasykę i elegancję, a także miłośniczek odważniejszych rozwiązań. Autorskie kolekcje łączą styl i trendy z tradycją rzemieślniczą. Każdy sezon obfituje w szyte z ogromną starannością i pasją kozaki, botki czółenka, szpilki i torebki. Do produkcji używane są starannie wyselekcjonowane skóry i komponenty najwyższej jakości. Buty wykonane są z delikatnego nubuku, klasycznej skóry licowej, a także ze skór o fantazyjnych fakturach i wzorach. Dzięki 15-letniemu doświadczeniu w branży obuwniczej produkcję i projektowanie butów znam od podszewki i wiem jak ważna jest wygoda i komfort noszenia.
więcej... ukryj...
Rozdanie nagród Polish Exclusive
16:45 - 16:55

Wyjątkowe rozdanie statuetek Polish Exclusive 2020 na Targach WOW Fashion Select. Jesteś marką Premium?  Twoje projekty są najwyższej jakości ? Masz szansę otrzymać wyjątkowy tytuł marki Polish Exclusive 2020. Dzięki współpracy Targi WOW Fashion z Magazynem Tygrysy Biznesu, Business Tigers Club oraz Centralnym Biurem Certyfikacji Krajowej ty też możesz zdobyć wyjątkowe wyróżnienie.

Ideą tego programu jest nominacja, selekcja oraz promocja dynamicznych, nowoczesnych firm, których produkty i usługi spełniają najwyższe standardy jakości. Wybieramy produkty, które wyróżniają się luksusowym designem, łączą estetykę z funkcjonalnością, zapewniają komfort użytkowania i korzystają z zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Wyróżniamy usługi, które kompleksowo zaspakajają potrzeby najbardziej wymagających klientów, zapewniając pełną obsługę i profesjonalnie przeprowadzenie transakcji.

Akademia Projektanta
10:00 - 14:00

Innowacja na Targach WOW Fashion Select. Jedyne takie targi konsumenckie ze strefą edukacyjną. Akademia Projektanta organizowana w ramach Akademii WOW Fashion to konferencja edukacyjna skierowana do młodych polskich projektantów oraz osób, które w przyszłości chcą założyć swoją markę modową. Podczas Akademii zostaną poruszone najważniejsze aspekty zarządzania marką.

Dołącz do wydarzenia Targi WOW Fashion Select i sięgnij po solidną dawkę wiedzy i inspiracji.

WAW Fashion
Fashion Week & Sales Campaign - biznesowy aspekt Miedzynarodowych Tygodni Mody i Kampanii Sprzedaży.
[WAW]Fashion PR & SALES AGENCY to pierwsza, niezależna agencja sprzedażowo-PR’owa w Polsce o międzynarodowym zasięgu. Pracujemy nad dystrybucją marek zagranicznych oraz polskich lokując je w sieciach mono oraz multibrandowych. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w branży i znajomości rynku modowego, prowadzimy działania w obszarach PR, product placement, sprzedaży, consultingu i budowania strategii marki. Pracujemy na zasadach wyłączności na rynek polski, czeski i słowacki z markami znajdującymi się w naszym portfolio, m.in. Karl Lagerfeld, Mos Mosh, Twist&Tango, For Love&Lemons, Elina Linardaki, INCH2 oraz jedenastu dziecięcych marek premium m.in. Chloé, Givenchy, BOSS, Zadig & Voltaire czy Karl Lagerfeld Kids. Nasz Showroom na stałe prowadzi działania z obszaru Public Relations dla marek modowych promując produkty naszych klientów przez współpracę ze stylistami, prasą i blogosferą.
więcej... ukryj...
Paulina Grajek
Jak zadbać o właściwą KOMUNIKACJĘ MARKI – komunikacja z mediami oraz klientem
CEO/Head of PR KHAKI SHOWROOM jednej z pierwszych w Polsce agencji odpowiadającej za PR marek modowych. Politolog społeczny, specjalistka marketingu i zarządzania po SGH. W Khaki Showroom przewodzi zespołowi PR oraz odpowiada za kontakty z mediami, new business oraz koordynację współpracy klient – agencja – media. Jej myślą przewodnią jest „You have relations, you are a lucky man” co przejawia się zarówno w jej podejściu do klientów, jak i w prowadzeniu biznesu. Odpowiada za działania public relations dla polskich rodzinnych firm odzieżowych jak i dla międzynarodowych marek sieciowych. Prowadzi także szkolenia z dress code'u w biznesie.
więcej... ukryj...
Dominika Pluska
Nowa era polskiego rzemieślnictwa w branży Fashion
Właścicielka marki LIMITLESS - ręcznie robione torby oraz akcesoria skórzane. Markę stworzyła, z wizja reaktywacji ludzi po 50tym roku życia oraz wykorzystania skór i innych materiałów, które niespełniaja jakości lub ilości do masowej produkcji. Dominika udowadnia, że odpowiedzialna moda nie musi być szara i nudna, a upcykling to świetne źródło inspiracji i stylu.
więcej... ukryj...
System Mody
Podstawowe błędy popełniane podczas procesu wytworzenia odzieży przez początkujące marki modowe
System mody łączy wiedzę i doświadczenie ekspertów różnych specjalizacji branży odzieżowej we wspólnej przestrzeni. W swej działalności nie skupiają się jedynie na kompleksowych usługach wzorcowych i organizacji produkcji przemysłowej, a także rozwijają i promują kompetencje związane z przemysłem i biznesem mody.
więcej... ukryj...
Marta Ślazińska
Prezentacja produktu w witrynach w dobie nowych technologii.
Marta Ślazińska jest absolwentką Wydziału Komunikacji Wizerunkowej Uniwersytetu Wrocławskiego. W LPP pracuje od dwóch lat i zajmuje stanowisko Koordynatora ds. witryn marki Reserved. LPP, właściciel 5 marek modowych (Reserved, Cropp, House, Mohito, Sinsay) jest polską firmą rodzinną, jedną z najdynamiczniej rozwijających się w branży odzieżowej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Przez ponad 25 lat z sukcesem prowadzi działalność w Polsce i za granicą, sprzedając dziś kolekcje na 25 rynkach, w tym w tak prestiżowych stolicach jak Londyn, Berlin, Tel Awiw czy Moskwa. Posiada sieć ponad 1700 salonów sprzedaży o łącznej powierzchni ponad 1 mln m2 i prowadzi sprzedaż on-line w 25 krajach.
więcej... ukryj...
Łukasz Bojar
Globalizacja sprzedaży - na co zwrócić uwagę wychodząc ze sprzedażą poza granice Polski
Trener biznesu i mentor o dużym doświadczeniu praktycznym. Swoje doświadczenie zdobywał i cały czas zdobywa w najlepszych firmach IT. Przez kilka lat skupiał się na rynku polskim zajmując się bezpieczeństwem IT. W tym czasie odpowiadał za najczęściej używany program antywirusowy w Polsce jakim jest ESET NOD32 Antivirus. Aktualnie oprócz bycia coachem realizuje siebie również jako wiceprezes w grupie SENETIC S.A., w której odpowiada za globalny rozwój sprzedaży i marketingu. Zbudował silne zespoły w tych obszarach, dzięki czemu dostarczają one produkty do ponad 100 krajów na całym świecie i nieustannie zwiększając swój zasięg. Swoją wiedzę stara się przekazywać kolejnym liderom, z którymi pracuje na codzień. Jednoczśnie kultywuję swoje motto „to always be a learner” i nigdy nie przestawać się uczyć. Zdobywanie nowej wiedzy jest dla mnie elementem nadrzędnym w tak dynamicznym świecie. Jednym z najlepszych sposobów zdobywania wiedzy jest ciągłe zadawanie dobrych pytań, które prowadzą do jeszcze lepszych odpowiedzi. Tym właśnie jest też dla niego coaching.
więcej... ukryj...
Patrycja Sawicka-Sikora
Jak dbać o siebie w drodze na szczyt? - czyli o profilaktyce wypalenia zawodowego dla projektantów
psycholog i PR manager z ponad 20-letnim doświadczeniem. W ramach agencji PRIMOLOKO, którą zarządza od wielu lat, pracuje nad wizerunkiem korporacji, firm czy organizacji z różnych branż, budując ich rozpoznawalność. Na swoim koncie ma nominacje do najważniejszej, branżowej nagrody w dziedzinie public relations – Złotych Spinaczy. Pracowała dla takich projektów modowych jak: TOMASZ OSSOLIŃSKI, TOMAOTOMO, LIDIA KALITA, JOANNA KLIMAS, BOHOBOCO, czy LOFT37. W swoich działaniach często korzysta z metody Points of You® uwielbianej przez najbardziej kreatywne organizacje na świecie takie jak Google, Cirque du Soleil, PIXAR, IKEA, TEVA etc. Ambasadorka ogólnopolskiego programu Sukces TO JA. Jej życiowym „WHY” jest zwiększania ZAANGAŻOWANIA w życie i pracę.
więcej... ukryj...
Publikacja już wkrótce.
więcej... ukryj...
Strefa Beauty
10:00 - 18:00

Dla uczestników przygotowaliśmy wiele dodatkowych atrakcji, które urozmaicą pobyt na Targach WOW Fashion Select. Strefa Beauty to eksperci na wyciągnięcie ręki, specjalistyczne porady z zakresu urody i stylu.

W Strefie Beauty znajdziesz:

  • Bezpłatne porady fryzjerskie i barberskie,
  • Eksperckie porady makijażowe,
  • Porady stylistki i personal shopping,
  • Metamorfozy uczestniczek targów ze stylistką mody,
  • Baza ciekawostek, porad i wskazówek jak dbać o paznokcie
  • Nowości z zakresu medycyny estetycznej
Marta Gąska Make Up
Strefa Makijażu
Kiedy sztuka łączy się z pięknem kobiety w moich dłoniach powstaje makijaż .... ... makijaż idealny... nasza druga skóra, odzwierciedlenie duszy, ciała i kobiecości ... Tworząc makijaże myśle o tym jaką kobietę mogę stworzyć: subtelną, dziewczęcą, seksowną, ponętną, uwodzicielską...? Każda z nas ma wiele twarzy, wystarczy je tylko odkryć .
więcej... ukryj...
iDream Beauty & SPA
Strefa Beauty
więcej... ukryj...
Tylko u nas
10:00 - 18:00

WOW Fashion Select to idealna okazja spotkania się z kluczowymi nazwiskami branży fashion.

Targi dają możliwość zaprezentowania oraz zakupu najnowszych kolekcji polskich projektantów.

Poza strefą wystawienniczą na Uczestników czeka szereg wydarzeń towarzyszących,

zarówno rozrywkowych jak i edukacyjnych.

 

Na Targach WOW Fashion Select znajdziesz:

150 polskich projektantów

Strefę VIP, a  w niej marki PREMIUM

Pokazy mody najnowszych kolekcji

Akcję Metamorfoza 

Strefę Beauty

Akcję Charytatywną

Akademię WOW Fashion

Rozstrzygnięcie prestiżowego konkursu WOW Fashion Awards

 Rozdanie statuetek Polish Exclusive 2020

i wiele innych...

Dołącz do najbardziej prestiżowego wydarzenia w mieście.

Do zobaczenia 15 marca 2020 r. na PGE Narodowym.

 

Zainteresował Cię PROGRAM naszych targów?

Newsletter
Powiadomimy Cię o wszelkich nowościach związanych z WOW Fashion