Do targów pozostało
60
Dni
60
Godzin
60
Minut
60
Sekund
Konkursowy pokaz mody

WIELKI FINAŁ podczas Targów WOW Fashion Select
Finaliści przedstawią swoje kolekcje w Pokazie Mody na Scenie Głównej targów. Jury wybierze najlepsze marki oraz ogłosi wynik głosowania publiczności.

 

KUCA
Laureatka drugiej edycji konkursu WOW Fashion Awards 2020 zaprezentuje swoją najnowszą kolekcję podczas WOW Fashion Select!
więcej... ukryj...
Panel dyskusyjny ,,Love Yourself"

Zgodnie z ideą wydarzenia, prelekcje poświęcone zostaną miłości do samego siebie i samoakceptacji. Patrycja Jaskot ("Travelover"), właścicielka marki Closh, wraz gośćmi powie o tym, co zrobić, by czuć się dobrze z samym sobą i nauczyć się wyrażać siebie poprzez modę.

PROWADZĄCA
Patrycja Jaskot - właścicielka marki CLOSH
więcej... ukryj...
Pokaz mody

Na Targach WOW Fashion Select  nie może zabraknąć najważniejszego czyli pokazów mody!
Pokazy Mody odbędą się w kilku odsłonach.

 

Metamorfozy stylu

To jedna z najbardziej wyczekiwanych części WOW Fashion. Każdy chętny uczestnik będzie mógł oddać się w ręce profesjonalistów i zmienić nieco swój image. To doskonała okazja do poznania nowych stylów i zagwarantowania sobie nowego, świeżego looku na wiosnę. Wszystko w oparciu o hasło "Love Yourself".

Paula Wrąbel
Jest osobistą stylistką, której zadaniem jest m.in. zaglądać do kobiecych i męskich szaf. Sprawia, że dzięki właściwie dobranym stylizacjom klientki i klienci potrafią sami komponować swoje stroje, które dodają im energii i pewności siebie. Słucha czego potrzebują, wybiera perełki i decyduje czym należy wzbogacić garderobę. Zadowolenie klientów jest dla Pauli najważniejsze, ponieważ sama doskonale wie, jaki wpływ strój ma na nasze samopoczucie. Jest autorką m.in. e-booka “Mini kurs budowania swojego stylu” i warsztatów “Zaprojektuj swój styl”.
więcej... ukryj...
Izabela Orłowska
Osobista Stylistka. Personal shopper. W swojej pracy kieruje się mottem „Moda przemija, styl pozostaje”.
więcej... ukryj...
Rozdanie WOW Fashion Awards

Prestiżowy konkurs, którego celem jest wyłonienie młodych, nieodkrytych talentów, stawiających pierwsze kroki w branży modowej.

W Jury konkursowym zasiadają najlepsi eksperci z branży fashion. Pojawią się między innymi: Dorota Kuźnicka, Tomasz Schmidt, Serafin Andrzejak, Marianna Kupść.

Zwycięstwo w konkursie to promocja swojej marki, dotarcie do nowych odbiorców i potencjalnych kupców. Do wygrania są również fantastyczne nagrody, między innymi: 1 dzień przeznaczony na sesje zdjęciową w Kuźnia Golfa oraz stoisko podczas III edycji wydarzenia, statuetka WOW Fashion Awards 2021, Pokaz mody podczas wydarzenia oraz wiele więcej.

Więcej informacji: kliknij tutaj.

Pokaz mody CLOSH

W rolę modelek wcielą się klientki firmy w różnych rozmiarach, by pokazać, że moda należy do wszystkich, i że tylko od projektanta zależy, czy w jego portfolio znajdą się projekty dla każdego.

Wyniki konkursu dla odwiedzających

Specjalnie dla odwiedzających razem z parterami wydarzenia zorganizowaliśmy wyjątkowy konkurs #jestemnawow!

Więcej informacji już wkrótce!

Akademia Projektanta

Co roku jest ona kompendium wiedzy na temat działania w branży modowej. 13 marca wygłoszone zostanie sześć merytorycznych prelekcji. Ich obszar zainteresowań to między innymi marketing, zarządzanie, sprzedaż czy projektowanie. Młodzi pasjonaci dowiedzą się, na co uważać i jak poruszać się wśród konkurencji w świecie mody.

Patrycja Sawicka-Sikora
5 lekcji od największych projektantów na temat wypalenia zawodowego
Psycholog i PR manager z ponad 20-letnim doświadczeniem. W ramach agencji PRIMOLOKO, którą zarządza od wielu lat, pracuje nad wizerunkiem korporacji, firm czy organizacji z różnych branż, budując ich rozpoznawalność. Na swoim koncie ma nominacje do najważniejszej, branżowej nagrody w dziedzinie public relations – Złotych Spinaczy. Pracowała dla takich projektów modowych jak: TOMASZ OSSOLIŃSKI, TOMAOTOMO, LIDIA KALITA, JOANNA KLIMAS, BOHOBOCO, czy LOFT37. W swoich działaniach często korzysta z metody Points of You® uwielbianej przez najbardziej kreatywne organizacje na świecie takie jak Google, Cirque du Soleil, PIXAR, IKEA, TEVA etc. Ambasadorka ogólnopolskiego programu Sukces TO JA. Jej życiowym „WHY” jest zwiększania ZAANGAŻOWANIA w życie i pracę.
więcej... ukryj...
Katarzyna Krzywicka
Ogłoszenie tematu już wkrótce
Adwokatka, przedsiębiorczyni, własna szefowa, certyfikowany inspektor ochrony danych na Uniwersytecie w Maastricht. Właścicielka i pomysłodawczyni marki Krzywicka.pl - która poza tradycyjnymi usługami prawnymi świadczy także nowoczesne usługi prawnicze tj. VIDEWZORY, usługa zdalnego prawnika oraz kursy online na twórców cyfrowych.
więcej... ukryj...
Tylko u nas

WOW Fashion Select to idealna okazja spotkania się z kluczowymi nazwiskami branży fashion.

Targi dają możliwość zaprezentowania oraz zakupu najnowszych kolekcji polskich projektantów.

Poza strefą wystawienniczą na Uczestników czeka szereg wydarzeń towarzyszących,

zarówno rozrywkowych jak i edukacyjnych.

 

Na Targach WOW Fashion Select znajdziesz:

150 polskich projektantów

Strefę VIP, a  w niej marki PREMIUM

Pokazy mody najnowszych kolekcji

Akcję Metamorfoza 

Strefę Beauty

Akademię WOW Fashion

Rozstrzygnięcie prestiżowego konkursu WOW Fashion Awards

i wiele innych...

Dołącz do najbardziej prestiżowego wydarzenia w mieście.

Do zobaczenia 5 września 2021r. na PGE Narodowym.

 

Zainteresował Cię PROGRAM naszych targów?

Newsletter
Powiadomimy Cię o wszelkich nowościach związanych z WOW Fashion