PR, Event czy Showroom - narzędzia promocji

Akademia Projektanta to konferencja skierowana do polskich marek oraz osób, które w przyszłości chcą założyć swój brand, poruszająca najważniejsze aspekty zarządzania marką modową, takie jak: najnowsze trendy, narzędzia promocji marek, przyszłość influence marketingu, fotografia modowa, jak stworzyć pokaz i wiele innych. Jednym z prelegentów konferencji jest Agata Brodzka od 15 lat związana z marketingiem i PR.

Agata Brodzka obecnie pracuje jako Managing Director Platinium Cast, gdzie kompleksowo łączy wszystkie narzędzia agencji tak, aby uzyskać najlepsze efekty dla klientów z sektora fashion, beauty i lifestyle.

Była menedżerem Katarzyny Figury i Nataszy Urbańskiej oraz współwłaścicielką marki modowej Muses. Wcześniej pracowała jako PR&Marketing Director w Aliganzie czy też jako Dyrektor Zarządzający agencji Pleon. Zajmowała się również komunikacją marki Lilou czy Studio Buffo.

Realizowała projekty dla kilkudziesięciu marek jak m.in. Levi’s, Liu Jo, W.Kruk, Ecco czy Puma.

Jako praktyk, wykładała m.in. na studiach podyplomowych na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego. Była również członkiem jury Złotych Spinaczy. Jest prelegentką kilku konferencji, w tym „100 % Retail & Fashion”. Odbyła kursy i szkolenia w Europie, Kanadzie i Stanach Zjednoczonych.

Jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Katowicach oraz podyplomowego studium public relations w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Obecnie wykłada na Uniwersytecie Łazarskiego -  „Prawo i zarządzanie w sektorze mody".

Jako doświadczony PR-owiec i marketingowiec podczas prelekcji przedstawi PR, Event czy Showroom jako narzędzia promocji marek fashion.

Dołącz do wydarzenia i sięgnij po solidną dawkę wiedzy.

Targi WOW Fashion
1 września 2019 r.
PGE Narodowy

Newsletter
Powiadomimy Cię o wszelkich nowościach związanych z WOW Fashion