Odkryj swoje mocne strony ze stylistami WOW Fashion

WOW Fashion powstało z potrzeby przestrzeni, której obecnie brakuje na polskim rynku - wydarzenia prestiżowego dla świadomego konsumenta, które zgromadzi mocno wyselekcjonowane marki, a projektantom umożliwi dotarcie do szerszego grona odbiorców, pozyskanie nowych klientów, sprzedaż, a także promocję. Dla uczestników Targów WOW Fashion przygotowaliśmy wiele dodatkowych atrakcji, które urozmaicą pobyt na wydarzeniu. Zapraszamy już dzisiaj do wzięcia udziału w Metamorfozie w Strefie Beauty. Odkryj z nami swoje mocne strony!

Już dzisiaj zgłoś swój udział w akcji METAMORFOZA! Prześlij zdjęcie swojej sylwetki na adres wowfashion@icevents.pl. Pokaż nam swój styl napisz co chcesz w sobie zmienić, co podreślić, co ukryć, a nasi eksperci Ci w tym pomogą. Przekonaj nas, że to właśnie Ty potrzebujesz ODMIANY!

Do udziału w akcji wybierzemy 10 osób, którym nasi eksperci pomogą odmienić wizerunek. Podczas targów WOW Fashion stylistka Anna Dobrzańska z domu VITKAC oraz personal shopper Gabriel Jackowski-Stylovi pomogą Ci dobrać strój spośród kolekcji prezentowanych przez naszych wystawców, fryzjerzy i barberzy z ION Hair Design zadbają o Twoje włosy, a makijażyści z Mary Kay podkreślą atuty Twojej urody!

Twoja odmiana nie pozostanie nie zauważona! Fotograf Strefy Beauty Jakub Zych zrobi Ci zdjęcie przed metamorfozą oraz po zmianach dokonanych przez profesjonalistów.  Porównanie przed i po wyświetlimy na ekranie Sceny Głównej. Pokażmy wszystkim efekt WOW!

Pospiesz się, na zgłoszenia czekamy do 30 sierpnia 2019 r.

..........
Targi WOW Fashion
1 września 2019 r.
PGE Narodowy

Newsletter
Powiadomimy Cię o wszelkich nowościach związanych z WOW Fashion