O targach

Dowiedz się więcej
o targach WOW Fashion

Do targów pozostało
60
Dni
60
Godzin
60
Minut
60
Sekund

Targi WOW Fashion

Targi WOW Fashion - święto mody na PGE Narodowy, 1 września 2019!  Nowa koncepcja targów mody!

W najbardziej prestiżowym obiekcie targowym w Polsce spotka się 100 najlepszych polskich projektantów, kreatorów mody, którzy przedstawią produkty z kategorii odzież, obuwie, torby, biżuteria oraz dodatki.

Na WOW Fashion pojawią się młodzi polscy projektanci, którzy oferują wysoką jakość produktów, a także marki, które już osiągnęły status PREMIUM i są liderami w branży. Specjalnie dla nich powstanie Strefa VIP.
Dla konsumenta targi będą idealną okazją do zapoznania się z najnowszymi kolekcjami polskich projektantów oraz zakupu wyjątkowych produktów

Poza strefą wystawienniczą odbędzie się szereg wydarzeń towarzyszących! Strefa Beauty, w której będzie można skorzystać z usług stylistów, makijażystów oraz fryzjerów, Strefa Barbera oraz Tatuażu. Na Scenie Głównej odbędą się spotkania z Gwiazdami, Gośćmi Specjalnymi, wykłady motywacyjne. Wisienką na torcie będzie Pokaz Mody na Scenie Głównej, rozstrzygnięcie konkursu WOW Fashion Awards (dla młodych polskich projektantów).

Innowacją Targów WOW Fashion będzie strefa konferencji:
-
Akademia Stylu: ciekawostki i porady z zakresu mody, dietetyki, urody
- Akademia Projektanta:
skierowana do polskich marek oraz osób, które w przyszłości chcą założyć swój brand, poruszająca najważniejsze aspekty zarządzania marką modową.

Spotkajmy się podczas święta mody na PGE Narodowy!

Wydarzenia

Pokaz mody

Strefa Beauty i Barbera

WOW Fashion Awards

Scena główna

Akademia Stylu

Akademia Projektanta

Branże
Odzież
Obuwie
Torby
Biżuteria
Dodatki
Newsletter
Powiadomimy Cię o wszelkich nowościach związanych z WOW Fashion