O targach

Dowiedz się więcej
o targach WOW Fashion

Do targów pozostało
60
Dni
60
Godzin
60
Minut
60
Sekund

Targi WOW Fashion

Targi WOW Fashion - święto mody na PGE Narodowy, 1 września 2019! Powrót do kultowego obiektu :) W jednym miejscu spotka się ponad 100 polskich projektantów! Miejsce, w którym zostaną przedstawione kolekcje polskich kreatorów z kategorii odzież, obuwie, torby, biżuteria oraz dodatki. Na WOW Fashion pojawią się polscy projektanci, którzy dopiero wchodzą na rynek i chcą zaprezentować swoje produkty szerszej publiczności (potencjalnym konsumentom, branży fashion), a także marki, które osiągnęły już status PREMIUM i są liderem w branży. Dla konsumenta targi będą idealną okazją do zapoznania się z najnowszymi kolekcjami polskich projektantów oraz zakupu wyjątkowych produktów.

Poza strefą wystawienniczą odbędzie się szereg wydarzeń towarzyszących! Kobiety będą mogły skorzystać ze strefy Beauty, na której pojawią się styliści, makijażyści oraz fryzjerzy, z kolei dla mężczyzn stworzona zostanie strefa barbera oraz strefa tatuażu. Wisienką na torcie będzie Pokaz Mody na Scenie Głównej, rozstrzygnięcie konkursu WOW Fashion Awards (dla polskich projektantów oraz blogerów modowych) oraz spotkania z Ambasadorami, Gośćmi Specjalnymi.

Innowacją Targów WOW Fashion będzie strefa konferencji:

  • Akademia Stylu: ciekawostki i porady z zakresu mody, dietetyki, urody
  • Akademia Projektanta: skierowana do polskich marek oraz osób, które w przyszłości chcą założyć swój brand, poruszająca najważniejsze aspekty zarządzania marką modową

Spotkajmy się podczas święta mody na PGE Narodowy!

Wydarzenia

Pokaz mody

Tylko u nas

WOW Fashion Awards

Scena główna

Spotkania ze Stylistą oraz Personal Shopperem

Konferencje

Branże
Odzież
Obuwie
Torby
Biżuteria
Dodatki
Newsletter
Powiadomimy Cię o wszelkich nowościach związanych z WOW Fashion