Marzanna Lesiakowska – Jabłońska w Jury

Niezmiernie miło nam ogłosić, że w jury konkursu WOW Fashion Awards zasiądzie dr inż. Marzanna Lesiakowska-Jabłońska- prorektor do spraw dydaktycznych w VIAMODA Szkole Wyższej w Warszawie.

Dr inż. Marzanna Lesiakowska-Jabłońska to także wieloletni pracownik Katedry Odzieżownictwa i Tekstroniki Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów na Politechnice Łódzkiej, a przez kilka lat Kierownik Studiów Podyplomowych Moda i Wzornictwo Universite de la Mode utworzonych przez Politechnikę Łódzką we współpracy z Francuskim Universite Lumiere Lyon 2, współpracownik francuskiej firmy Lectra Systemes światowego lidera na rynku profesjonalnych systemów CAD/CAM dla przemysłu odzieżowego i pracowni projektowych.

To również autorka licznych publikacji specjalistycznych o tematyce dotyczącej technologii wytwarzania, projektowania, struktury i jakości odzieży oraz badania pracy i sterowania procesami produkcyjnymi w przemyśle odzieżowym.

Jest także współpracownikiem firm technologicznych z branży, ekspertem Akademii Szwalni, członkiem Rady Programowej FashionPhilosophy Fashion Week Poland. Praktykiem przemysłu mody. Autorką koncepcji programowej studiów w VIAMODA Szkole Wyższej. Czuwa nad procesem dydaktycznym i prowadzi zajęcia z zakresu technik odzieżowych, materiałoznawstwa i zarządzania technologią. Jest również wykładowcą Akademii im. Leona Koźmińskiego.

Konkurs WOW Fashion Awards to wydarzenie towarzyszące wrześniowym targom mody WOW Fashion na PGE Narodowym, gdzie w elitarnym otoczeniu wystawców - najlepszych polskich projektantów i kreatorów mody, oraz pasjonatów mody – konsumentów i gości odwiedzających targi uczestnicy konkursu zaprezentują swoje kolekcje w pokazie finałowym, podczas którego specjalnie powołana Kapituła ekspertów wyłoni zwycięzcę.

Celem konkursu jest promocja młodych twórców, marek stawiających swoje pierwsze kroki na rynku mody w Polsce, nieodkrytych talentów wnoszących świeżość w kreowaniu ubioru, stawiających na oryginalność i indywidualność w swoich kolekcjach. Więcej informacji w zakładce WOW Fashion Awards.

Targi WOW Fashion
1 września 2019 r.
PGE Narodowy

 

Newsletter
Powiadomimy Cię o wszelkich nowościach związanych z WOW Fashion