Mary Kay o swojej kobiecej misji

Firma Mary Kay od 55 lat Wzbogaca życie Kobiet, oferując im produkty do pielęgnacji twarzy, nowości makijażowe oraz luksusowe zapachy i kosmetyki do pielęgnacji ciała. W Strefie Beauty podczas Targów WOW Fashion konsultantki marki przekażą uczestniczkom wydarzenia swoją misję. Zapraszamy do bliższego zapoznania z marką Mary Kay i odwiedzenia jej stoiska.

Mary Kay Ash założyła swoją firmę, by dać kobietom na całym świecie nieograniczone możliwości rozwoju i odkrywania swojego piękna. Mawiała, że kobiety w Mary Kay, rozkwitają - stają się szykowne i piękne. „Dzieje się tak, ponieważ ktoś pomaga im sięgnąć w głąb siebie i odnaleźć naturalne talenty i zdolności.”

15 lat minęło od otwarcia Mary Kay w Polsce. To instytut kosmetyków do Kochania. To Marka powstała z Miłości i Szacunku do Kobiet.

Mary Kay Przeprowadza ponad pół miliona testów rocznie, aby zapewnić bezpieczeństwo i skuteczność stosowania naszych produktów

? Na ponad 40 rynkach można znaleźć produkty Mary Kay.

? Ponad 1400 patentów przyznanych za innowacyjne produkty.

? Miliony dolarów przekazane organizacjom wspierającym kobiety i dzieci na całym Świecie w ramach programu Pink Changing Lives.

? Obietnicą najwyższej jakości 100%Gwarancji,.

Jako Niezależne Konsultantki Kosmetyczne, Ambasadorki Piękna jesteśmy Źródłem, które zaspokaja potrzeby kosmetyczne Kobiet według złotej zasady.

"Traktuj innych tak jak sama chciałabyś być traktowana"

✨Co zyskujesz posiadając Przyjaciółkę od Piękna Mary Kay?

Profesjonalne wskazówki dotyczące pielęgnacji skóry, porady makijażowe, a gdyby tego było mało, przed zakupem możesz wypróbować produkty i zdecydować, czy spełniają Twoje oczekiwania.

Działamy Z Kobietami i Dla Kobiet Na całym Świecie. Na pierwszym miejscu stawiamy ich potrzeby, a nasi eksperci wciąż doskonalą formuły i składy do pielęgnacji i makijażu. Dbamy o Kobiety oraz ich pewność siebie.

Nasze klientki będą mogły odkrywać swoje wewnętrzne i zewnętrzne piękno!

Zapraszamy do bliższego poznania konsultantek May Kay tutaj.

………….

Targi WOW Fashion
1 września 2019 r.
PGE Narodowy

Newsletter
Powiadomimy Cię o wszelkich nowościach związanych z WOW Fashion