Marta Banaszek na Targach WOW Fashion

Do grona wystawców na Targach WOW Fashion dołączyła Marta Banaszek. Uzdolniona projektantka, która w ciągu dwóch lat stała się rozpoznawalną marką w świecie mody i zdobyła grono wiernych klientek przedstawi odwiedzającym swoje najlepsze projekty. 

Marta Banaszek nie boi się modowych wyzwań, odważnie łączy klasykę z ekstrawagancją. Ubiera kobiety we wszystkich rozmiarach, niezależnie od wieku. Businesswoman z duchem artystki, stawia na miks nowoczesności i trendów minionych dekad. Po mocnym debiucie udowadnia, że ma pomysł na siebie i swoją markę.

Wyróżniona przez magazyn Harper’s Bazaar jako jedna z 12 niszowych marek europejskich, które warto znać.

Projektantka to również członkini jury konkursu organizowanego przez Międzynarodową Szkołę Kostiumografii i Projektowania Ubioru MSKPU oraz  Mercure Hotels.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska marki na Targach WOW Fashion.

Przypominamy, że 1 września 2019 na PGE Narodowym największym obiekcie targowym w Polsce spotka się 100 najlepszych polskich projektantów, kreatorów mody z kategorii odzież, obuwie, torby, biżuteria oraz dodatki.

Na WOW Fashion pojawią się młodzi polscy projektanci, którzy oferują wysoką jakość produktów, a także marki, które osiągnęły status PREMIUM i są liderami w branży. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy strefę VIP, w której spotkać będzie można m. in. Lidię Kalitę czy Łukasza Jemioła.

Dla konsumenta targi będą idealną okazją do zapoznania się z najnowszymi kolekcjami polskich projektantów oraz zakupu wyjątkowych produktów.

Poza strefą wystawienniczą na Targach WOW Fashion odbędzie się szereg atrakcji 1 września 2019 r na PGE Narodowy. Zachęcamy do zapoznania się z Programem targów i do udziału w wydarzeniu.

Do zobaczenia!
Targi WOW Fashion
1 września 2019
PGE Narodowy

Newsletter
Powiadomimy Cię o wszelkich nowościach związanych z WOW Fashion