Łukasz Jemioł jurorem WOW Fashion Awards

Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że do wystawców Targów WOW Fashion Awards dołączył Łukasz Jemioł - projektant mody, absolwent Katedry Ubioru Łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. Laureat głównych nagród najważniejszych konkursów dla projektantów: Złota Nitka, Oskary Fashion oraz Moda Folk, dwukrotny stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Projektant od 2007 roku przygotowuje kolekcje sygnowane własnym nazwiskiem, które są prezentowane na indywidualnych pokazach oraz podczas Fashion Week Poland. Jedyny projektant z Polski na Lisboa Fashion Week. Ubiera znane postaci ze świata mody, sztuki i filmu. Tworzy rzeczy bez zbędnych ozdobników, minimalistyczne, przemyślane konstrukcje z wypracowanym detalem. Największy nacisk kładzie na nieformalną elegancję.

W swojej pracy idealnie łączy sztukę z biznesem, co niewątpliwie przekłada się na sukces marki. Sam określa siebie jako twórcę kreacji o artystycznym i unikalnym charakterze, ale idealnych do codziennego użytku.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Łukasz Jemioł dołączył także do grona Jury konkursu WOW Fashion Awards. Dziękujemy za to wyróżnienie!

Newsletter
Powiadomimy Cię o wszelkich nowościach związanych z WOW Fashion