Love Yourself, czyli WOW Fashion walczy o samoakceptację

Jesteśmy różni. Dzielą nas wiek, płeć, kolor skóry, orientacja seksualna, rozmiar, przeszłość. Łączy nas jednak teraźniejszość, którą jest moda. To ona daje poczucie przynależności, pozwala poczuć się wolnym i pokazuje przestrzeń do wyrażania siebie. Jest dla wszystkich tak, jak i WOW Fashion, które 13 marca 2022 roku (PGE Narodowy, Warszawa) odbędzie się pod hasłem „Love Yourself”.

WOW Fashion to od lat marka eventowa stawiająca na najważniejszych polskich i europejskich projektantów, a także na najwyższą jakość produktów. Kolejna edycja wydarzenia będzie jednak szczególna. W coraz bardziej spolaryzowanym świecie będzie inkluzywna i pokazująca, że świat mody jest dla każdego. Do współpracy zaproszone zostaną marki stawiające na szeroko rozumianą różnorodność. Co znajdzie się w planie wydarzenia?

DLACZEGO UBRANIA OD PROJEKTANTÓW SĄ DROGIE?

WOW Fashion „Love Yourself” – plan wydarzenia

Jak co roku uczestnicy WOW Fashion będą mogli zaznajomić się z bogatą Strefą Wystawienniczą, w której swoje projekty zaprezentują największe polskie i europejskie marki. Do tego odbędą się pokazy mody. Już dziś możemy zdradzić, że kolekcję pokaże Marka Closh. W rolę modelek wcielą się klientki firmy w różnych rozmiarach, by pokazać, że moda należy do wszystkich, i że tylko od projektanta zależy, czy w jego portfolio znajdą się projekty dla każdego. Ponadto, będzie można zobaczyć pokaz podopiecznych Fundacji Rak'n'Roll. Będą się czuć jak gwiazdy światowych wybiegów! Jednocześnie promowane będą samoakceptacja i to, że nie wolno się poddawać niezależnie od okoliczności.

love yourself

Część edukacyjna WOW Fashion również będzie różnorodna. Jedną z głównych jej części będzie panel dyskusyjny "Love Yourself". Zgodnie z ideą wydarzenia, prelekcje poświęcone zostaną miłości do samego siebie i samoakceptacji. Patrycja Jaskot ("Travelover"), właścicielka marki Closh, wraz gośćmi powie o tym, co zrobić, by czuć się dobrze z samym sobą i nauczyć się wyrażać siebie poprzez modę. Będzie również coś dla profesjonalistów, czyli Akademia Projektanta. Co roku jest ona kompendium wiedzy na temat działania w branży modowej. 13 marca wygłoszone zostanie sześć merytorycznych prelekcji. Ich obszar zainteresowania to między innymi marketing, zarządzanie, sprzedaż czy projektowanie. Młodzi pasjonaci dowiedzą się, na co uważać i jak poruszać się wśród konkurencji w świecie mody.

DIANE VON FÜRSTENBERG. KSIĘŻNICZKA MODY

Wszyscy uczestnicy zostaną zaproszeni również do bloku Metamorfozy Stylu. Co roku jest to jedna z najbardziej wyczekiwanych części WOW Fashion. Każda chętna uczestniczka będzie mogła oddać się w ręce profesjonalistów i zmienić nieco swój image.

Z kolei najlepsze i najbardziej innowacyjne w branży młode marki staną przed szansą na zdobycie prestiżowej WOW Fashion Award. Podczas I edycji wydarzenia nagrodą poszczycić się mogło Kowalove, a w tym roku sięgnęła po nią KUCA. W obu przypadkach to wyróżnienie było trampoliną do ogólnopolskiej kariery w branży modowej.

WOW Fashion „Love Yourself”
13 marca 2022
PGE Narodowy, Warszawa

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz na stronie internetowej targiwowfashion.pl

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Mademoiselle Coco

Moda w kratę. Burberry

Vera Wang. Każda kobieta chce się u niej ubierać

Sprawdź nas także na Facebooku!

WOW Fashion

Newsletter
Powiadomimy Cię o wszelkich nowościach związanych z WOW Fashion