Nowa data targów WOW Fashion Select - Czytaj więcej
KINGA MILLER Jurorem Konkursu WOW Fashion Awards

Konkurs WOW Fashion Awards to wydarzenie towarzyszące targom mody WOW Fashion. Celem konkursu jest promocja młodych kreatorów mody. Podczas targów WOW Fashion finaliści I etapu zaprezentują swoje kolekcje w pokazie finałowym, a Jury wyłoni 2 zwycięzców. Do grona ekspertów Jury dołączyła Kinga Miller.

Kinga Miller jest wykładowcą VIAMODA, Akademii L. Koźmińskiego i Collegium Civitas w Warszawie, pełnomocnikiem Rektoraa ds. Rozwoju i Współpracy z Zagranicą, absolwentką MBA in Fashion Business Development w Paryżu, Marketing Management Program na Uniwersytecie Kalifornijskim w Stanach Zjednoczonych, Dziennikarstwa i Nauk Politycznych oraz Socjologii na Uniwersytecie Warszawskim.

Zarządzała wizerunkiem marek luksusowych oraz premium działających w branży odzieżowej, wśród których znalazły się m.in.: Deni Cler, Cacharel, Vistula, Wólczanka, Replay, Maurphy&Nye oraz Wolford. Uczestniczyła we wprowadzaniu marek międzynarodowych na rynek polski; współtworzyła między innymi strategię wejścia do Polski globalnej marki bielizny Victoria’s Secret. Od 2010 roku aktywnie rozwija działania VIAMODA Szkoły Wyższej w Warszawie w obszarach współpracy zagranicznej oraz studiów podyplomowych. Wcześniej związana z legendarnym Kalendarzem Pirelli w Polsce, dzięki któremu odkryła zamiłowanie do mody i jej tajników.

W trakcie swojej kariery zawodowej była gościem i prelegentem wielu spotkań i konferencji poświęconych branży odzieżowej oraz komunikacji marketingowej, wśród których można wymienić: Polską Radę Dyrektorów Marketingu, Ogólnopolski Kongres „Promocje sprzedaży“ czy Philosophy Fashion Week Poland.

Jest nam niezmiernie miło, że zasiądzie w Jury naszego konkursu i jako ekspert w branży wyłoni zwycięzców WOW Fashion Awards.

 

 

Newsletter
Powiadomimy Cię o wszelkich nowościach związanych z WOW Fashion