KINGA MILLER Jurorem Konkursu WOW Fashion Awards

Konkurs WOW Fashion Awards to wydarzenie towarzyszące targom mody WOW Fashion. Celem konkursu jest promocja młodych kreatorów mody. Podczas targów WOW Fashion finaliści I etapu zaprezentują swoje kolekcje w pokazie finałowym, a Jury wyłoni 2 zwycięzców. Do grona ekspertów Jury dołączyła Kinga Miller.

Kinga Miller jest wykładowcą VIAMODA, Akademii L. Koźmińskiego i Collegium Civitas w Warszawie, pełnomocnikiem Rektoraa ds. Rozwoju i Współpracy z Zagranicą, absolwentką MBA in Fashion Business Development w Paryżu, Marketing Management Program na Uniwersytecie Kalifornijskim w Stanach Zjednoczonych, Dziennikarstwa i Nauk Politycznych oraz Socjologii na Uniwersytecie Warszawskim.

Zarządzała wizerunkiem marek luksusowych oraz premium działających w branży odzieżowej, wśród których znalazły się m.in.: Deni Cler, Cacharel, Vistula, Wólczanka, Replay, Maurphy&Nye oraz Wolford. Uczestniczyła we wprowadzaniu marek międzynarodowych na rynek polski; współtworzyła między innymi strategię wejścia do Polski globalnej marki bielizny Victoria’s Secret. Od 2010 roku aktywnie rozwija działania VIAMODA Szkoły Wyższej w Warszawie w obszarach współpracy zagranicznej oraz studiów podyplomowych. Wcześniej związana z legendarnym Kalendarzem Pirelli w Polsce, dzięki któremu odkryła zamiłowanie do mody i jej tajników.

W trakcie swojej kariery zawodowej była gościem i prelegentem wielu spotkań i konferencji poświęconych branży odzieżowej oraz komunikacji marketingowej, wśród których można wymienić: Polską Radę Dyrektorów Marketingu, Ogólnopolski Kongres „Promocje sprzedaży“ czy Philosophy Fashion Week Poland.

Jest nam niezmiernie miło, że zasiądzie w Jury naszego konkursu i jako ekspert w branży wyłoni zwycięzców WOW Fashion Awards.

 

 

Newsletter
Powiadomimy Cię o wszelkich nowościach związanych z WOW Fashion