Jerzy Osika prelegentem Akademii Projektanta

Do grona prelegentów Akademii Projektanta dołączył Jerzy Osika. Międzynarodowy ekspert biznesu mody poprowadzi wykład na temat trendów w modzie damskiej na jesień i zimę 2019/20, według światowej agencji trendów Fashion Snoops z Nowego Jorku oraz dołączy do grona jury konkursu WOW Fashion Awards. 

Jerzy Osika prowadzi wykłady na międzynarodowych targach i konferencjach w Las Vegas, Hongkongu, Bombaju, Toronto, Frankfurcie, Lipsku, Walencji, Porto czy Kijowie.Jako trener i doradca współpracuje z wieloma firmami z branży mody. Szkoli w zakresie trendów konsumenckich, sprzedaży, marketingu wystawienniczego i rynków zagranicznych, retail marketingu, zarządzania, visual merchandisingu, sklepów tymczasowych jak pop-up stores i umiejętności osobistych jak automotywacja czy zarządzanie czasem.

Zasiada w jury konkursów krajowych m.in. PRCH Retail Awards, Ekspozycja Roku, Diament Meblarstwa i międzynarodowych: Global Innovation Awards w Chicago, RetailMe Awards w Dubaju, RetailMe Awards KSA w Jeddah. Jest przedstawicielem Polski w Radzie Ekspertów światowego konkursu EuroShop Retail Design Award. Właściciel i prezes firmy Promedia, wydawca i redaktor naczelny czasopism i portali branżowych m.in. Fashionbusiness.pl, organizator wydarzeń branżowych.

Wszystkich pasjonatów mody, którzy chcą poznać tajniki tworzenia trendów w modzie zapraszamy na

Targi WOW Fashion
1 września 2019 r.
PGE Narodowy w Warszawie

Newsletter
Powiadomimy Cię o wszelkich nowościach związanych z WOW Fashion