Izabela Jabłonowska- Styl, sztuka pięknego wizerunku.

Targi WOW Fashion to jedyne targi konsumenckie ze strefą edukacyjną. W ramach wydarzenia zapraszamy na Akademię Stylu konferencję edukacyjną skierowaną do  uczestników Targów WOW Fashion. Podczas Akademii Stylu poruszymy najważniejsze aspekty z zakresu mody, stylizacji, urody, a także diety. Jednym z najważniejszych tematów konferencji będzie styl. O tym czym jest , jak i gdzie go szukać szukać, jak stworzyć ten własny niepowtarzalny sposób bycia i dlaczego jest on tak ważny dla naszego rozwoju osobistego opowie nasza stylistka Izabela Jabłonowska, autorka książki Styl - sztuka pięknego wizerunku.

Izabela Jabłonowska to właścicielka firmy Stylowa Moda zajmującej się usługami doradztwa wizerunkowego dla osób prywatnych i firm, osobista stylistka, blogerka. Stylistka z ponad 14-letnim doświadczeniem w branży mody, ekspert medialny z dziedziny stylu i dress code, pisarka jest autorką książek, m.in.: „Styl -sztuka pięknego wizerunku”, „Ubierz się w uśmiech” i bajki „Srebrna Igiełka”.

Autorka i ambasadorka ogólnopolskich projektów artystycznych: „Kocham sukienkę!” i „Modne rzemiosło” - w ramach dziedzictwa kulturowego, „Zielona strona szafy” – programu inspirującego do etycznych postaw w modzie, a także „MAMY styl” – akcji charytatywnej ze wsparciem polskich gwiazd.

Zdobywczyni nagrody Fashion Website Awords podczas 12. Edycji Międzynarodowych Targów Poznańskich. Inicjatorka Akademii Stylu i Dobrych Manier, w ramach której powstał m.in. cykl o dobrych manierach w Radio Olsztyn.

Autorka nowatorskiego programu szkoleniowego na temat stylu oraz rewolucyjnej zasady 3 harmonii – stylu, barw i sylwetki. Certyfikowana konsultantka koloru. Wyróżniona tytułami „Kobieta wierna swoim ideałom” przez markę Dax Cosmetics  i „Kobieta roku” przez magazyn Shape. Bierze udział w produkcjach telewizyjnych, jest reżyserem pokazów mody i stylizuje sesje zdjęciowe. Ma na koncie doświadczenie redaktora naczelnego, dyrektora artystycznego i prowadzenie stałej kolumny w magazynach branżowych. Współpracuje jako główna stylistka marek odzieżowych.

Zapraszamy  na prelekcję stylistki podczas Akademii Stylu.

............
Targi WOW Fashion
1 września 2019 r.
PGE Narodowy

Newsletter
Powiadomimy Cię o wszelkich nowościach związanych z WOW Fashion