Fotorelacja II edycja

Podsumowanie II edycji Wow Fashion

150 marek, 2700 odwiedzających i jeden dzień, by zobaczyć, jak bardzo rozwinęła się polska moda. Za nami WOW Fashion Select!

WOW Fashion Select to była jednak nie tylko okazja do zakupu, ale również do uczestnictwa w wydarzeniach towarzyszących. Wśród nich znalazł się Konkursowy Pokaz Mody, w którym wzięły udział takie marki, jak Cinderella, KUCA, Angelika Ożdżyńska, Jeanette, Faydash oraz Kovalowe. Pierwsze miejsce zajęła KUCA. Nagrodą publiczności cieszyła się z kolei Angelika Ożdżyńska.

Odwiedzający wydarzenie mogli zaznajomić się z najnowszymi kolekcjami projektantów. Podczas WOW Fashion Select odbyły się pokazy mody takich marek, jak Synthetic 100% Natural, Julia Kurowska, La Catrina, Vippi Design, By Your Side, Harmattanleathergoods Bags, Bianca Horne, Boho Wo, Patrycja Suchodolska, Lamita Organic, Previs, Bosa C. (Brązowy Partner wydarzenia), Bilquis (Srebrny Partner wydarzenia) i DK by Dorota Kuźnicka (Złoty Partner wydarzenia).

Event ten to jednak nie tylko oglądanie mody i ukazanie tajników jej tworzenia, ale także warstwa edukacyjno-inspiracyjna. Każdy z uczestników mógł skorzystać z takich wydarzeń towarzyszących, jak panel dyskusyjny lifestyle „Sukces szyty na miarę – czyli siła kobiet w życiu”, w którym zostały poruszone najważniejsze aspekty z zakresu mody, stylizacji, urody, a przede wszystkim biznesu. Wzięły w nim udział Kovalowe, Elżbieta Grendecka, Patrycja Sawicka-Sikora i Ewa Chojnowska-Lesiak.Ponadto, odbył się panel dyskusyjny VIP „Przepis na sukces w branży fashion”, a w nim w roli głównej byli Michał Starost, Dorota Kuźnicka, Serafin Andrzejak, Anna Długołęcka, Tomasz Schmidt, Patrycja Sikora-Sawicka i Zofia Kulewicz. Goście dyskutowali o trudnościach w osiąganiu sukcesu w branży i najważniejszych tematach związanych z biznesem w fashion.Każdy ze zgromadzonych mógł wziąć również udział w Akademii Projektanta, czyli konferencji edukacyjnej skierowanej do młodych polskich projektantów, podczas której poruszone zostały najważniejsze aspekty zarządzania marką. Wykłady wygłosili najlepsi eksperci: Paulina Grajek, System Mody, Anna Lasik, Patrycja Sawicka-Sikora, Marianna Kupść i Katarzyna Madej.

 

fot. Adam Nieścioruk

Newsletter
Powiadomimy Cię o wszelkich nowościach związanych z WOW Fashion