Era Nowych Kobiet Partnerem Targów WOW Fashion

Era Nowych Kobiet Parterem Targów WOW Fashion. Era Nowych Kobiet to najdynamiczniej rozwijający się ruch społeczny, który ma za zadanie łączyć Polki na całym świecie. Założycielką projektu jest Joanna Przetakiewicz pracująca mama trzech synów, właścicielka marki La Mania.

"Budujemy makrospołeczność, poprzez tworzenie lokalnych mikrospołeczności. Każdego dnia nasze liderki ogranizują spotkania, podczas których kobiety dzielą się doświadczeniami, wiedzą, wzajemnie wspierają i inspirują. Od codziennych spotkań przy kawie, przez spacery, sportowe wyzwania, wspólne wyjazdy, wykłady ekspertów, rozmowy o dzieciach, związkach i możliwości zawodowych. Łączą w siłę swoje talenty i umiejętności. Budują bliskie relacje, poczucie bezpieczeństwa i własnej wartości.

Może do nas dołączyć każda kobieta. Jest tylko jeden warunek: dobre intencje. Naszą potęgę budujemy offline i online- za pomocą mediów społecznościowych docieramy do milionów odbiorców (ok 30 mln wyświetleń miesięcznie) mówiąc: SZCZĘŚCIA MOŻNA SIĘ NAUCZYĆ. DOCENIAMY SIĘ, a NIE OCENIAMY. WSPIERAMY, a NIE SPIERAMY"

Zapraszamy na stoisko Ery Nowych Kobiet na Targach WOW Fashion.

Jedna z członkiń Ery Nowych Kobiet, projektantka Monika Sałapat wystąpi w Pokazie Mody na Scenie Głównej Targów WOW Fashion. Zapraszamy na święto mody na PGE Narodowy!

..........
Targi WOW Fashion
1 września 2019 r.
PGE Narodowy

Newsletter
Powiadomimy Cię o wszelkich nowościach związanych z WOW Fashion