Dr. n. Elżbieta Luty o innowacyjnym produkcie Gelavis HA

GelaVis HA to innowacyjna szwajcarska doustna kapsułka Anti-Aging pozwalająca na skuteczne nawilżenie skory z wykorzystaniem dwóch rodzajów kwasu hialuronowego umieszczonych w jednej malej kapsułce. Silne działanie nawilżające to nie jedyna cecha produktu GelaVis HA, udokumentowane jest także działanie przeciwzapalne i immunostymulacyjne produktu. Przedstawiciel marki Dr n. Elżbieta Luty, Chemport AG Switzerland jako ekspert w dziedzinie medycyny estetycznej udzieliła nam szeregu odpowiedzi na temat produktu.

WOW Fashion: Czym jest produkt GelaVis HA ?

Dr. n. Elżbieta Luty: GelaVis HA jest dualną doustną kapsułką anti-aging opracowaną przez szwajcarską firmę Chemport AG Noviere w oparciu o opatentowaną technologię pozyskiwania kwasu hialuronowego. Kapsułka zawiera 2 różne spektrum mas molekularnych kwasu hialuronowego. Jest to jedyny taki preparat globalnie.

WOW Fashion: Do kogo skierowany jest produkt GelaVis Ha?

Dr. n. Elżbieta Luty: Produkt GelaVis HA jest skierowany do osób świadomie dbających o swoje piękno, o swoje zdrowie. Wobec tego pozostaje głównie w obszarze zainteresowania osób, które są zobligowane do tego, aby dobrze wyglądać i utrzymać w dobrej kondycji skórę w obrębie całego ciała, dbając także o narząd ruchu. GelaVis HA wydobywa piękno wynikające z dobrze nawilżonej, jędrnej skóry oraz odżywionych struktur w obrębie stawów, więzadeł i ścięgien. Idealne rozwiązanie np.: dla świata modelingu, artystów, ludzi biznesu. Są to głównie pacjenci klinik medycyny i dermatologii estetycznej, a także chirurgii plastycznej oraz ortopedii. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Klientem końcowym jest więc osoba wymagająca, która poszukuje produktów o bardzo wysokiej jakości i profilu bezpieczeństwa.

WOW Fashion: Jakie korzyści wykazuje GelaVis HA?

Dr. n. Elżbieta Luty:  Korzyści z przyjmowania GelaVis HA są nieocenione. Preparat działa wielokierunkowo z uwagi na swój skład i technologię pozyskiwania kwasu hialuronowego. W pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na istotne działanie nawilżające w obrębie skóry twarzy i reszty ciała. Jest to zdecydowana poprawa jakości, kolorytu, napięcia skóry. Ponadto, GelaVis HA wykazując działanie sygnałowe z poziomu jelit, zapewnia efektywność w zakresie działania immunomodulującego oraz uruchamia istotną kaskadę sygnałową w zakresie działania przeciwzapalnego na tkanki: skórę, błony śluzowe (w tym jelit), stawy, więzadła, ścięgna. Daje to znakomite możliwości wykorzystania produktu zarówno, np.: w celu przygotowania skóry (w tym skóry problematycznej) do optymalnej odpowiedzi na wszelkie procedury upiększające poprzez normalizację środowiska tkanek, a przez to lepszy i bardziej długotrwały efekt tych zabiegów, jak i zmniejszenie ryzyka powikłań wczesnych i późnych po przeprowadzanych zabiegach medycyny estetycznej. Oczywiście, GelaVis HA może być przyjmowany bez stosowania żadnych zabiegów, natomiast odnosząc się do naszego klienta końcowego jest to klient, który często z takich zabiegów korzysta. Dzięki stosowaniu GelaVis HA przed i po zabiegach są niewspółmiernie większe, niż bez zastosowania GelaVis HA. Mowa tu o szybszym znikaniu zaczerwienień, krwiaków, opuchlizny, zależnie od rodzaju zabiegów, jakim poddaje się pacjent, jak również wydłużonym w czasie efekcie tych zabiegów. GelaVis HA wzmacnia tkanki w zakresie utrzymania funkcji takich jak produkcja kolagenu, elastyny oraz endogennego kwasu hialuronowego. Należy podkreślić, że preparat działa w obrębie skóry nie tylko twarzy, ale też głowy (trychologia) i całego ciała. GelaVis HA staje się złotym standardem w optymalizacji jakości skóry towarzyszącym zabiegom, zarówno przed jak i po. Ponadto, GelaVis HA  poprawia jakość gojących się tkanek, skracając okres rekonwalescencji i minimalizując ryzyko zakażeń (chirurgia plastyczna, ortopedia). Oczywiście, GelaVis HA może być stosowany jako mono suplementacja kwasu hialuronowego, u pacjentów nie korzystających z zabiegów medycyny estetycznej.

WOW Fashion: W jaki sposób chcieliby Państwo zaistnieć na rynku polskim?

Dr. n. Elżbieta Luty:  Jesteśmy już na polskim rynku praktycznie od stycznia i jesteśmy dostrzeżeni przez towarzystwa lekarskie skupiające się wokół medycyny estetycznej, także podjęliśmy współpracę z częścią klinik. Nasze działania w tym zakresie będziemy rozwijać.  Nasza praca obecnie skupia się na dotarciu do klinik medycyny estetycznej bezpośrednio, bądź za pośrednictwem naszych partnerów biznesowych. Współorganizujemy konferencje, kongresy, prelekcje dla lekarzy, kosmetologów, pacjentów. Uczestniczymy w tak prestiżowych przedsięwzięciach, jak WOW Fashion, aby właśnie zaistnieć także w bizesie fashion, ponieważ skupia on ludzi interesujących się high quality products. Jako firma posiadamy GelaVis HA jako premium quality, więc sądzę, że jesteśmy w odpowiednim czasie i odpowiednim miejscu. Poszukujemy również dystrybutorów dla naszego produktu zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jesteśmy zainteresowani ponadto innymi ciekawymi formami współpracy, które pozwolą nam rozwinąć rynek GelaVis HA w Polsce.

WOW Fashion: Jak rozwija się rynek polski w kontekście medycyny estetycznej?

Dr. n. Elżbieta Luty:  W Polsce medycyna estetyczna istnieje od 20 lat. Jest dziedziną bardzo dynamicznie rozwijającą się, a nasi fachowcy są cenieni za granicą. Mnogość procedur, nowych rodzajów zabiegów jest imponująca. Obecnie, dostępna wiedza dotycząca skuteczności i profilu bezpieczeństwa jest przodująca w zakresie kwasu hialuronowego. Prawdopodobnie z tego powodu jest on najchętniej wykorzystywany przez tą branżę obok botoxu. Zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego są obarczone stosunkowo niskim ryzykiem powikłań oraz wysokim poziomem efektywności. Oczywiście, nie chciałabym umniejszać innym zabiegom, jednak z badań naukowych wynika, że botox i kwas hialuronowy wciąż pozostają najlepiej przebadanymi.

WOW Fashion: Jakie różnice można zauważyć pomiędzy branżą medycyny estetycznej w Polsce a zagranicą?

Dr. n. Elżbieta Luty:  To zależy, w jakim kontekście patrzymy. Polska medycyna estetyczna rozwija się prężnie, nasi lekarze bardzo szybko się uczą, pod względem umiejętności i kwalifikacji do wykonywania zabiegów nasi fachowcy są przodujący. Okazuje się, że do Polski przyjeżdżają pacjenci z zagranicy, tak dobrych mamy fachowców. Ważne jest, aby uwzględnić, że specyfika naszego społeczeństwa jest inna niż w krajach Europy Zachodniej czy USA. Różni nas bardzo stopień zamożności, w związku z czym tylko nieliczne ośrodki mogą pozwolić sobie na posiadanie sprzętu naprawdę najwyższej jakości, który po prostu jest bardzo kosztowny, co przekłada się na koszty zabiegów, na które może pozwolić sobie tylko wybrana grupa społeczeństwa. Należy brać pod uwagę jakość materiałów, które stosujemy, jakość urządzeń. Chodzi o to, aby korzystać z urządzeń i materiałów zakwalifikowanych jako wyrób medyczny, a jeśli mowa o produktach doustnych, wybierać tylko certyfikowane o najwyższej jakości potwierdzonej przez producenta. W Polsce wciąż za medycynę estetyczną zabierają się osoby bez kwalifikacji, zakupujące materiały niewiadomego, wątpliwego pochodzenia. Tak, jak i w każdej innej dziedzinie medycyny kluczem są kompetencje. To daje gwarancję jakości, wysokiego profilu bezpieczeństwa i efektywności. Ważne jest to, aby używane produkty były jak najwyższej jakości, czego przykładem jest GelaVis HA.

WOW Fashion: Czym jest dla Państwa udział w targach WOW Fashion?

Dr. n. Elżbieta Luty:  Udział w targach WOW Fashion jest znakomitą okazją do pokazania produktu w grupie klienta końcowego, który naszym zdaniem wykazuje się szczególnym zainteresowaniem w kierunku utrzymania dobrej kondycji w zakresie wyglądu. Jest to fantastyczna okazja do pokazania się jako marka premium, w grupie zainteresowanej markami właśnie tej klasy. Wiemy, że docieramy tu do właściwych osób, ceniących wysoką jakość. Chcielibyśmy nawiązać nowe relacje biznesowe, pozyskać odbiorców zarówno w kraju, jak i za granicą, ponieważ jesteśmy firmą o globalnym zasięgu w fazie rozwoju GelaVis HA.

Dziękujemy dr. n. Elżbiecie Luty za interesującą rozmowę. Zapraszamy osoby zainteresowane do wprowadzenia produktu Gelavis w swoich gabinetach medycyny estetycznej. Zachęcamy również osoby z branży Fashion do nawiązania relacji biznesowych z marką, która na świecie jest liderem branży. Produkt GelaVis HA będzie można poznać bliżej na stoisku marki podczas Targów WOW Fashion. Dr. n. Elżbieta Luty wystąpi również w naszej konferencji edukacyjnej Akademia Stylu organizowanej w ramach Akademia WOW Fashion. Zapraszamy do udziału.

............
Targi WOW Fashion
1 września 2019r.
PGE Narodowy

Newsletter
Powiadomimy Cię o wszelkich nowościach związanych z WOW Fashion