Minty Dot oraz Red Rubin na pokazach mody WOW Fashion

Na Targach WOW Fashion nie może zabraknąć najważniejszego czyli pokazów mody! Pokazy Mody odbędą się w dwóch odsłonach. Na Scenie pojawią się finaliści konkursu WOW Fashion Awards jak również wyjątkowi polscy projektanci, którzy zaprezentują swoje aktualne kolekcje na sezon jesień-zima 2019/ 2020. Reżyserem pokazów będzie znana w branży Magda Brojewska. Nasze modelki przedstawią kolekcje projektantów w biżuterii od naszych Partnerów Minty Dot oraz Red Rubin.

Minty dot

Minty Dot to polska marka jubilerska, która powstała w 2012 roku.

Została stworzona z pasji do biżuterii i mody, oraz z myślą o młodych i aktywnych kobietach, które cenią delikatność i indywidualizm.

Piękna biżuteria to rodzaj talizmanu, który przypomina kobietom o ich wrażliwości i sile oraz pozwala im wyrażać siebie.

Biżuteria marki Minty dot jest tworzona nie tylko po to, aby zdobić, ale często też niesie ważne przesłanie, stanowiąc bardzo osobistą wartość dla osoby, która ją nosi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Red Rubin

Red Rubin to marka jubilerska stworzona dla wielbicieli pięknej i unikatowej biżuterii.

Oferta obejmuje obrączki, pierścionki zaręczynowe, wyroby ze złota, srebra, biżuterię z brylantami oraz wyjątkowe, limitowane kolekcje.

Kamienie szlachetne mają w sobie wiele mocy i tajemnic. Najpiękniejszy z nich – rubin, symbolizuje miłość i życie.

W obrączkach od wewnętrznej strony osadzany jest mały rubinek, który według legend dotykając skóry przynosi

szczęście.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy na Pokazy Mody na Scenie Głównej Targów WOW Fashion, gdzie oprócz najnowszych kolekcji polskich projektantów mody zobaczycie najnowsze kolekcje niezwykłej  biżuterii naszych Partnerów.

.................

Targi WOW Fashion
1 września 2019 r.
PGE Narodowy

Newsletter
Powiadomimy Cię o wszelkich nowościach związanych z WOW Fashion