Bilquis srebrnym sponsorem WOW Fashion

Z przyjemnością informujemy, że srebrnym sponsorem kolejnej edycji WOW Fashion została firma Bilquis, marka modowa, która powstaje w całości w Polsce. Na PGE Narodowym widzimy się już 22 maja!

Podczas WOW Fashion stawiamy na to, co polskie! Chcemy wesprzeć rodzimy rynek modowy w trudnym dla niego czasie i pokazać, jak duży wpływ ma na europejski sektor fashion. Nasze wydarzenie to niepowtarzalna okazja do tego, by zobaczyć wyjątkowe kolekcje, osobiście poznać projektantów i zobaczyć, jak nad Wisłą i Odrą rozwija się sektor premium.

Do grona wspierających wydarzenie dołączyła firma Bilquis, która została srebrnym sponsorem. To marka premium stworzona z pasji do mody oraz miłości do naturalnych materiałów. Ponadto, to kolekcja bielizny nocnej z wysokiej jakości jedwabiu naturalnego, w całości zaprojektowana i uszyta w Polsce. To także akcesoria, które odmienią stylizacje. Ciekawe wzory, modne fasony, niebanalne dodatki, wysokiej jakości materiały to atuty, które wyróżniają Bilquis na rynku. Jest marką dla osób, które wciąż cenią jakość wykonania oraz wybierają materiał luksusowy, naturalny zamiast sztucznego, syntetycznego.

Bilquis

Bilquis

Znajdziecie ja na:

INSTAGRAM

FACEBOOK

oraz dzięki stronie internetowej bilquis.love

 

Newsletter
Powiadomimy Cię o wszelkich nowościach związanych z WOW Fashion