Wywiad z CEO Agness Wess

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Agnieszką Wesołowską - CEO marki Agness Wess. Już 5 września będziecie mieli okazję do sprawdzenia produktów podczas targów WOW Fashion Select!

 1. Skąd pomysł na stworzenie marki?Zawsze uwielbiałam torby i ...miałam ich za dużo… Pomyślałam sobie, że dobrze by było mieć jedną torbę, która może się zmieniać i przeobrażać, tak, aby pasowała do różnych stylizacji, okazji, nastroju. Tak powstał pomysł na markę i pierwszą kolekcję: Cameleobag. Torby z tej kolekcji, można samodzielnie skomponować (wymienne fronty i paski) a następnie dokupować wymienne elementy.
 1. Kim jest Klient marki?

  To osoby odważne, pełne energii, dusze artystyczne, które lubią oryginalność, bawią się modą, ale cenią również jakość.

 1. Jakie mają Państwo plany na rozwój marki?

  Marka stale się rozwija. Cały czas poszerza swój asortyment. Priorytetem jest rozwój na polskim rynku, a w przyszłości może również poza granicami Polski.

 1. Gdzie można znaleźć Pana/Pani produkty?

  Zapraszam do sklepu internetowego agneswess.pl. Okazjonalnie biorę udział w Targach Polskich Projektantów.

 1. Skąd czerpie Pan/Pani inspiracje?

  To zawsze trudne pytanie. Myślę, że zawsze na początku jest materiał, który mnie zachwyci. Dlatego bywam na targach skór i tkanin LINEAPELLE we Włoszech. Bogactwo możliwości jakie są prezentowane na tych targach uruchamiają moją wyobraźnię….

 1. Jak na działalność firmy wpłynęła pandemiczna sytuacja na świecie?

  Myślę, że cała branża mody niestety sporo straciła przez pandemię. Z uwagi na niepewną sytuację, stan zagrożenia, brak imprez kulturalnych, brak lub ograniczone możliwości wychodzenia, klienci ostrożnie podchodzili do zakupów. Mam nadzieję,że ten trudny czas już za nami.

 2. Planuje Pan/Pani poszerzenie swojej marki na dodatkowe produkty?

  Torby i akcesoria takie jak: etui na telefon, etui na karty kredytowe, bransoletki to produkty marki AGNES WESS. Ciągle projektuję i powstają nowe kolekcje, ale cały czas są to właśnie torby i akcesoria.

 3. Co doradziliby Państwo osobom, które marzą o otworzeniu swojej marki?

  Spełniajcie swoje marzenia! Tworzenie i projektowanie to cudowna sprawa!


  Agnieszka Wesołowska

  CEO Agness Wess
  www.agnesswess.pl

 

Newsletter
Powiadomimy Cię o wszelkich nowościach związanych z WOW Fashion