Co inspiruje naszego wystawcę Ag Cher Jewellery?

Ag.Cher Jewellery to młoda marka rozwijająca się na współczesnym rynku biżuterii. Ag.Cher to nie tylko twórcza interpretacja sztuki, lecz również wolność wyboru skryta w metalu i formie, która tylko czeka na Ciebie i twoje pomysły. Co inspiruje projektantkę do tworzenia niebanalnej, zgeometryzowanej biżuterii, opowiedziała nam projektantka Agata Czerwińska.

Kiedy rozpoczęła się Twoja przygoda z projektowaniem?

Przygodę z projektowaniem biżuterii rozpoczęłam 4 lata temu, kiedy zaczęłam studia na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na wydziale Tkaniny i Ubioru - kierunek projektowanie biżuterii. Wówczas nie miałam pojęcia o projektowaniu biżuterii. Uczelnia rozwinęła moją wyobraźnie, rozbudziła kreatywność i bardzo szybko uznałam, że biżuteria to coś z czym chciałabym związać moją przyszłość.

Do kogo kierujesz swoją markę?

Swoją markę kieruję do wszystkich osób, które nie lubią nudy i chcą nosić biżuterię nowoczesną i zarazem oryginalną. Kolekcje kolczyków bogate są w różnego rodzaju wymienne elementy - każde z nich można dowolnie łączyć ze sobą. Dlatego moja biżuteria jest świadomą decyzją odbiorcy i wyrazem jego unikalnego stylu.

Jaki masz plan na jej dalszy rozwój?

Targi WOW Fashion są dla mnie pierwszym oficjalnym wydarzeniem, gdzie zaprezentuje swoje produkty. W przyszłości chciałabym rozbudować kolekcję o nowe elementy takie jak naszyjniki czy pierścionki. Następnie chciałabym wziąć udział w innych wydarzeniach branżowych poświęconych projektowaniu, które pomogłoby mi wypromować swoją markę.

Gdzie można znaleźć Twoje kolekcje?

Obecnie moje produkty można zobaczyć na Instagramie, zapraszam - @ag.cher_jewelry.

Skąd czerpiesz inspiracje?

Za główną inspirację obieram pełne spektrum dawnej i obecnej sztuki. Następnie interpretuje zagadnienia i zjawiska, by później poddać je syntezie. Efektem są niebanalne, zgeometryzowane formy biżuteryjne wzbogacone o nietypowe materiały.

Czym jest dla Ciebie udział w targach?

Udział w targach jest dla mnie debiutem i zarazem pierwszym krokiem w stronę własnej marki biżuterii. Podczas WOW Fashion po raz pierwszy zaprezentuje szerszej widowni swoje autorskie kolekcje, które stanowią początek mojej drogi ku własnej marce.

Nad czym obecnie pracujesz?

Obecnie pracuje nad rozszerzeniem kolekcji o nowe elementy takie jak naszyjniki, pierścionki czy bransoletki, które stylistycznie będą współgrały ze stworzoną już kolekcją kolczyków.

Co poradziłabyś osobom, które marzą o projektowaniu?

Przede wszystkim zdecydowania i wiary we własne umiejętności. I co najważniejsze - nie należy odkładać decyzji o na później.

Dziękujemy za rozmowę i zapraszamy na stoisko marki na targach WOW Fashion.

...................
Targi WOW Fashion
1 września 2019
PGE Narodowy

Newsletter
Powiadomimy Cię o wszelkich nowościach związanych z WOW Fashion