Zostań sponsorem targów WOW Fashion

1 września 2019 na PGE Narodowym za sprawą targów WOW Fashion odbędzie się święto mody! Na największym obiekcie targowym w Polsce spotka się 100 najlepszych polskich projektantów, kreatorów mody z kategorii odzież, obuwie, torby, biżuteria oraz dodatki. Event marketing to dziś wiodąca forma promocji marek i odgrywa coraz większą rolę w komunikacji z konsumentami. Wydarzenie takie jak Targi WOW Fashion to idealny sposób na budowanie wizerunku, kształtowanie opinii społecznej i osiągnięcie głównych celów marketingowych.

Przestawiamy Sponsorów Targów WOW Fashion i zachęcamy do dołączenia do wydarzenia. Wypromuj swoją markę z WOW Fashion:

Sthorm– Złoty Sponsor

STHORM to wyjątkowa marka odzieżowa produkująca odzież dla niemniej wyjątkowych kobiet jak i mężczyzn. To ubrania dla osób, które są odważne i nie boją się być oryginalne. Projektowane i produkowane w Łodzi z wykorzystaniem tylko i wyłącznie z polskich materiałów.

Jak mówi projektant marki - "Odzież STHORM uważana jest za jedną z niewielu na rynku polskim, która reprezentuje kunszt rzemiosła krawieckiego, oryginalność w swojej formie jak i wysoką jakość produkcji. STHORM dzięki swej precyzji oraz dążeniu do wysokich standardów zyskuje z dnia na dzień nowych zadowolonych klientów." 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lemoniade.pl– Srebrny Sponsor
Polski producent odzieży tworzy z myślą o wszystkich kobietach, które lubią czuć się komfortowo i wyglądać świetnie każdego dnia. Stawia na oryginalność i kobiecość.

"Jesteśmy polskim producentem odzieży, nasze ubrania tworzymy z myślą o wszystkich kobietach, które lubią czuć się komfortowo i wyglądać świetnie każdego dnia. Stawiamy na oryginalność i podkreślamy kobiece atuty. Znudziły Ci się ubrania z sieciówki, które nosi każdy? Świetnie trafiłaś. Poznaj sukienki i swetry, w których zakochasz się od pierwszego założenia."- mówi manager marki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą obu marek. Zapraszamy także na stoiska naszych sponsorów oraz Pokazy Mody na Scenie Głównej podczas Targi WOW Fashion.

Wspieramy polskie marki. Zostań Partnerem wydarzenia i wypromuj swoją markę z WOW Fashion.

......................
Targi WOW Fashion
1 września 2019
PGE Narodowy w Warszawie

Newsletter
Powiadomimy Cię o wszelkich nowościach związanych z WOW Fashion